Ryzen 5 2600 ve RX580 sistem ne kadar eder?

Son bi cümle ekledim ona da bakarmısın.
@Penetrator God sadece performans farkına bakarak bu sonuca ulaşabilirsin bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam arkadaş ne kadar eder onu sormuş, 580 daha değerli bir kart olduğu için oyun performansı kartın fiyatını değiştirmez. Demek istediğim sizin keyfinize göre piyasa belirlenmiyor.

Lütfen bilgili olduğunuz konularda mesaj atın, para sizin cebinize girmeyince milletin malını öldürmeyin.
Bilmukabile. Sen o sistemi ekran kartı para ediyor diye satabilir mi sanıyorsun? Mining için alanın diğer parçalar elinde kalır. Bu sebeple almaz.
Monitörü atlamışım. 8000e anca gider belki.

@theomgcat benim keyfime göre belirlenmiyor R5 3600 RTX 2060 bilgisayarın sıfırı 10.000TL burada ikinci el RX580 R5 2600 sisteme 10.000TL diyorsun. Evet monitör var bu bi artı ama yine de 10k etmez.
Güzel kardeşim :D hala anlamıyorsun galiba, 580 kartı 32MH kazarken, 2060 27MH kazıyor, buda demek ki 580 şu anda günümüzde daha değerli bir kart oluyor, bu yüzden de 2060 kartından daha pahalı oluyor. Got it?
Bilmukabile. Sen o sistemi ekran kartı para ediyor diye satabilir mi sanıyorsun? Mining için alanın diğer parçalar elinde kalır. Bu sebeple almaz.
Monitörü atlamışım. 8000e anca gider belki.
Kartı 6000'e sattı diyelim, geri kalan sistem için 2000TL mi biçiyorsunuz? Lütfen hatanızı kabul etmeyi öğrenin boşuna diretmeyin.

Son düzenleme:
Güzel kardeşim :D hala anlamıyorsun galiba, 580 kartı 32mh kazarken, 2060 27mh kazıyor, bu da demek ki 580 şu anda günümüzde daha değerli bir kart oluyor, bu yüzden de 2060 kartından daha pahalı oluyor? Got it?

Hocam şakamı yapıyorsun, konuda Mining'in m si yok ne alakası var. Alan adam belki oyun oynayacak belki edit yapıp render alacak. O zaman sana sorayım 10.000 TL paran var bu sistemimi alırdın yoksa attığım sıfır sistemi alıp daha sonra monitörmü, cevap vermene gerek yok, herkes 2.olanı tercih eder, anladığım kadar ile ekran kartı fiyatlarının fazla olması ile hazır sistem fiyatları arasında tam bir bağ yok, çünkü 8Klık kartlı sistem 10.000TL, demek ki satıcılar stok sorunu olduğu için sadece kart olarak satmaktansa hazır sistemlerde kullanıyor galiba o yüzden bu kadar etki etmiyor, neyse iyi forumlar.

Ben mesaj atarken mining mesajı düşmedi o yüzden onu yazdım, tekrar iyi forumlar hocam fikir ayrılığı yaşayabiliriz, polemiğe girmemize gerek yok arkadaş güzel bir soru sormuş herkes fikrini belirtiyor ortak bir karara varıp satışa koyacak, iyi günler dilerim.

Hocam şakamı yapıyorsun, konuda Mining'in m si yok ne alakası var. Alan adam belki oyun oynayacak belki edit yapıp render alacak. O zaman sana sorayım 10.000 TL paran var bu sistemimi alırdın yoksa attığım sıfır sistemi alıp daha sonra monitörmü, cevap vermene gerek yok, herkes 2.olanı tercih eder, anladığım kadar ile ekran kartı fiyatlarının fazla olması ile hazır sistem fiyatları arasında tam bir bağ yok, çünkü 8Klık kartlı sistem 10.000TL, demek ki satıcılar stok sorunu olduğu için sadece kart olarak satmaktansa hazır sistemlerde kullanıyor galiba o yüzden bu kadar etki etmiyor, neyse iyi forumlar.

Ben şahsen ikisine de o parayı vermem, Amazon üzerinden kendim kart alıyorum bu yüzden bana piyasayı anlatmaya çalışma. Senin mantığınla araba alırken ben 100'ü geçmem deyip Ferrari'yi Tofaş fiyatına alsın o zaman. Valla gülünecek adamsınız :D

@theomgcat Ortam kızışmasın diye sakin konuşmaya çalışıyorum gelip gülünecek adamlarsınız diyorsun. Neyse senin kaliteni gösterir. Güzel arkadaşım bu dünyada herkes mining yapmıyor, sıfır ve çok daha güçlü sistemler 10.000TL'ye alınabilirken nasıl bir kafadasın da 2.el bu sisteme 10k eder diyorsun anlamıyorum, daha fazla yazmıyacağım, ben yine de seviyemi düşürmeyeceğim, iyi forumlar iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı