Ryzen 5 2600X sistemde Valorant 90-110 FPS

Sea Blackcloud

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım da RX 580 8 GB, Ryzen 5 2600X, 8 GB RAM bulunuyor ama Valorant da en düşük ayarlar da 90 - 110 FPS alıyorum. Sizce bu normal mi?
Bu FPS'i arttırmamın bir yolu var mı?

Bilgisayarım da RX 580 8 GB, Ryzen 5 2600X, 8 GB RAM bulunuyor ama Valorant da en düşük ayarlar da 90 - 110 FPS alıyorum. Sizce bu normal mi?
Bu FPS'i arttırmamın bir yolu var mı?
Hocam 11400F ilk aldığım zaman oyuna girdim ve 170 180 fps aldığımı gördüm, çok büyük bir şok geçirdim, softwareyi güncelledim E-Spor profiline aldım ve şansıma bir güncelleme gelmiş bunları yaptıktan sonra 220-370 FPS almaya başladım ama güncelleme ile alakalı olup olmadığını bilmiyorum.

Orta ve yüksek ayarlarda FPS durumu daha mı kötü eğer daha iyi ise başka bir konuda görmüştüm sisteme yük binmeliymiş.

Hiç normal değil sürücüler güncel mi?
evet daha dün güncelledim.
Oyun çözünürlüğü nedir hocam?
1920x1080
Sıcaklık değerleri iyi mi?
bilgisayar boştayken 52 derece oyundayken 60 derece sizce fanların hızını mı arttırmalıyım?
FPS sınırlama var mı yok mu bilmiyorum ama FPS sınırlama açık mı değil mi kontrol et belki açıktır.
kapalı
Orta ve yüksek ayarlarda FPS durumu daha mı kötü eğer daha iyi ise başka bir konuda görmüştüm sisteme yük binmeliymiş.
yüksek ayarlarda da düşük ayarlarda da aynı fps i alıyorum hemen hemen değişmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı