Ryzen 5 2600X yüksek sıcaklık sorunu

Bana da öyle dediler. Fakat ben ısrar edince servisle görüşerek testlerini biz burada yaptık dediler. Ayrıca işlemcinin soğutucusuda normal olarak çalışıyor başka işlemciyi gayet güzel soğuttu. Hal böyle olunca işlemci zaten tamir edilemez bir şey zaten sıfır gönderecekler dedim. Yaklaşık 4 saat bekleme sonunda çözdüler sorunumu.

Bana da öyle dediler. Fakat ben ısrar edince servisle görüşerek testlerini biz burada yaptık dediler. Ayrıca işlemcinin soğutucusuda normal olarak çalışıyor başka işlemciyi gayet güzel soğuttu. Hal böyle olunca işlemci zaten tamir edilemez bir şey zaten sıfır gönderecekler dedim. Yaklaşık 4 saat bekleme sonunda çözdüler sorunumu.
cevap için çok teşekkür ederim. bu olaylar sayesinde 6502 sayılı kanunu okuyup açıkça 8. maddeyi ihlal ettiklerini fark ettim. servis sürecinin benim lehimde sonuçlanmaması durumunda hakem heyetine başvurarak gerekli süreci başlatacağım. ayrıca mağazaya sonraki gidişimde size tanıdıkları bu hakkıda kendilerine soracağım. rica etsem hangi mağazadan aldığınızı yazar mısınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı