Ryzen 5 3400G CS:GO'da düşük FPS veriyor

Emyr

Hectopat
Merhabalar. Dün CS:GO ortalama 100FPS alıyordum benchmark haritasında. Bugün bir daha teste sokunca ortalama 62FPS diyor. 1 gün içinde neden bu kadar düştü FPS?

Sistem özelliklerim.
-A520M S2H.
-Patriot Viper 8 GB 3200MHz CL 16.
-2TB Seagate ST2000VX000.
-Ryzen 5 3400G.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Dün CS:GO ortalama 100FPS alıyordum benchmark haritasında. Bugün bir daha teste sokunca ortalama 62FPS diyor. 1 gün içinde neden bu kadar düştü FPS?

Sistem özelliklerim.
-A520M S2H.
-Patriot Viper 8 GB 3200MHz CL 16.
-2TB Seagate ST2000VX000.
-Ryzen 5 3400G.

Bakın şimdi siz +graph yazarsanız ekranda 30 FPS fark olur o yüzden Alt+Tab yapıp ayarlardan oyun içi FPS açın sonra +graph yazmanıza gerek konsola fps_max_0 yazmanız gerekir eğer bunları yapıp hala FPS düşük geliyorsa sistemden kaynaklı olabilir veya ayarları düşürebilirsiniz

Bakın şimdi siz +graph yazarsanız ekranda 30 FPS fark olur o yüzden Alt+Tab yapıp ayarlardan oyun içi FPS açın sonra +graph yazmanıza gerek konsola fps_max_0 yazmanız gerekir eğer bunları yapıp hala FPS düşük geliyorsa sistemden kaynaklı olabilir veya ayarları düşürebilirsiniz.

Ayarlar zaten en düşükte şimdi dediğinizi deneyeceğim.
Bakın şimdi siz +graph yazarsanız ekranda 30 FPS fark olur o yüzden Alt+Tab yapıp ayarlardan oyun içi FPS açın sonra +graph yazmanıza gerek konsola fps_max_0 yazmanız gerekir eğer bunları yapıp hala FPS düşük geliyorsa sistemden kaynaklı olabilir veya ayarları düşürebilirsiniz.

Denedim ve değişisen bir şey olmadı maalesef.

Son düzenleme:
@UruxUs büyük ihtimalle RAM de sıkıntı normal işlemcilerde bile 8 artık günümüzde yetmiyor oyunlarda hele ki APU yani gücünü RAM'dan alan 3000G 3400G 5600G gibi APU'larda Dual kit kullanılmalı çünkü gücünü ona göre ayarlıyor

Geri
Yukarı