Ryzen 5 3400G e-spor oyunlarında 144FPS verir mi?

Arkadaşlar Ryzen 5 3400G 16 GB 3200MHz bir sistem toplayacağım. İleride piyasa düzelince 1500 2000'e 1650 Super gibi bir kart alırım belki ama şu an beni idare etsin istiyorum bir süre. Sorum şu: LoL, CS:GO ve Valorant gibi oyunları 144Hz'de sabitleyerek oynayabilir miyim? Yani gerek var mı 144 Hz monitöre yoksa 75Hz yeter mi? (120'ye sabit de olur.)

Çift kanal RAM belleklerle verebileceğini düşünüyorum, zaten test videoları mevcut. Videodaki FPS düzeyini değerlendirirken ayarları gösterdiği kısma bakmayı ve eş zamanlı video kaydı yapıldığını, bunun da FPS'yi etkilediğini unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çift kanal RAM belleklerle verebileceğini düşünüyorum, zaten test videoları mevcut. Videodaki FPS düzeyini değerlendirirken ayarları gösterdiği kısma bakmayı ve eş zamanlı video kaydı yapıldığını, bunun da FPS'yi etkilediğini unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çift kanal evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı