Ryzen 5 3400G fiyat performans sistem önerisi

Hocam 3200G stoklarda neredeyse yok.
Dostlarım sanırım bu sistem benim işimi görecek yalnız sormak istediğim bir soru var bu sistemi bana evde topladığım zaman BIOS güncellemesi yapacak mıyım yoksa sistemi montaj yapar yapmaz free dos şeklinde açabilir miyim anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

Dostlarım sanırım bu sistem benim işimi görecek yalnız sormak istediğim bir soru var bu sistemi bana evde topladığım zaman BIOS güncellemesi yapacak mıyım yoksa sistemi montaj yapar yapmaz Free dos şeklinde açabilir miyim anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

Sistemi topladıktan sonra BIOS güncellemeniz zorunlu değil. Sistemi montaj yaptıktan sonra işletim sistemi kurarak kullanabilirsiniz. Fakat Windows kurduktan sonra BIOS güncellemenizi öneririm. Sistemi topladıktan sonra işletim sistemi kurmanız gerekmekte.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sistemi topladıktan sonra BIOS güncellemeniz zorunlu değil. Sistemi montaj yaptıktan sonra işletim sistemi kurarak kullanabilirsiniz. Fakat Windows kurduktan sonra BIOS güncellemenizi öneririm. Sistemi topladıktan sonra işletim sistemi kurmanız gerekmekte.
Çok teşekkür ederim ilginize alakanıza önermiş olduğunuz sisteme toplayacağım fiyat olarak da istediğimi standartlarda yalnız psu kaynaklı bir sorun yaşamam değil mi? Yani ismini daha önce duyduğum bir marka değil 80 plus sertifikası da olmayınca tekrar bir sorma gereği duydum tecrübeniz var mıdır bu psu ile alakalı olarak?

Çok teşekkür ederim ilginize alakanıza önermiş olduğunuz sisteme toplayacağım fiyat olarak da istediğimi standartlarda yalnız PSU kaynaklı bir sorun yaşamam değil mi? Yani ismini daha önce duyduğum bir marka değil 80 Plus sertifikası da olmayınca tekrar bir sorma gereği duydum tecrübeniz var mıdır bu PSU ile alakalı olarak?

Hocam PSU olarak gerçekten çok güzel ve kaliteli bir üründür. Ayrıca 80 Plus sertifikası vardır.

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim @Mustafafnt önerdiği sistemi alacağım çözüldü.

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim @Mustafafnt önerdiği sistemi alacağım çözüldü.

Ben teşekkür ederim hocam. Normalde 4000 TL'ye i3-9100F ve 1650S alınabilir. Fakat parçalar kalitesiz ve geleceğe dönük olmaz. O yüzden APU sistem önerdim. Çünkü siz zaten çok aşırı sistem gereksinimi isteyen oyun oynamayacağım diye belirtiğiniz için APU önerdim.

Ben teşekkür ederim hocam. Normalde 4000 TL'ye i3-9100F ve 1650S alınabilir. Fakat parçalar kalitesiz ve geleceğe dönük olmaz. O yüzden APU sistem önerdim. Çünkü siz zaten çok aşırı sistem gereksinimi isteyen oyun oynamayacağım diye belirtiğiniz için APU önerdim.

Oynayacağım oyunlar genellikle Online olacağı için LoL CS:GO PUBG vs. şimdilik bu sistem işimi görür ileride RX580'de alıp sorunsuz kullanabilirim.

Hocam RX580 ekran kartı yerine daha güncel olan 1650 Super ekran kartı almanızı öneririm.

Önerilerinizi hepsini SS aldım. Ekran kartı alırken bunu da dikkate alacağım yalnız son bir şey sormak istiyorum yeni konu açmadan bu.
APU sistem için uygun beni pişman etmeyecek bir monitör önerebilir misiniz fiyat olarak verebileceğim miktar maksimum 800 TL.

Önerilerinizi hepsini SS aldım. Ekran kartı alırken bunu da dikkate alacağım yalnız son bir şey sormak istiyorum yeni konu açmadan bu.
APU sistem için uygun beni pişman etmeyecek bir monitör önerebilir misiniz fiyat olarak verebileceğim miktar maksimum 800 TL.

Hocam kusura bakmayın monitör hakkında çok bilgim yok. Bilgim olmadığı konuda öneri yapamam. Konu açarsanız zaten bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı