Ryzen 5 3400G fiyat performans sistem önerisi

Hocam kusura bakmayın monitör hakkında çok bilgim yok. Bilgim olmadığı konuda öneri yapamam. Konu açarsanız zaten bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Merhaba;

Ryzen 5 3400G işlemci ile APU bir sistem toplamak istiyorum. İnternetteki sistem toplama sihirbazlarından birkaç deneme yaptım ya kaliteden ya da fiyattan taviz veriyorum. Eğer varsa öneriniz internetteki sistem toplama sihirbazları aracılığı ile ileriye dönük APU sistem önerisi alabilirim. Bu sistemde oynayacağım oyunlar çok aşırı sistem gereksinimi isteyen oyunlar olmayacak ortalama bütçem 3500-4000 arası ama 3500 geçmese iyi olur tavsiyelerinizi ve linklerinizi bekliyorum ilginiz için çok teşekkür ederim.

Not: Sistemde ek bir HDD olmasa da olur 500 GB bir SSD işimi görür.

Hocam merhabalar sistem konusunda galiba kararınızı verdiniz ama ileride 2.000 TL civarında para verip RX 580 almaktansa şu an 1650 Super sistem almanızı öneririm. Size bir sistem topladım ekte bırakıyorum sistemi 4500 civarında bir şey yapıyor. İyi günler dilerim.

Hocam merhabalar sistem konusunda galiba kararınızı verdiniz ama ileride 2.000 TL civarında para verip RX 580 almaktansa şu an 1650 Super sistem almanızı öneririm. Size bir sistem topladım ekte bırakıyorum sistemi 4500 civarında bir şey yapıyor. İyi günler dilerim.

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim.
Bir şey sormak istiyorum Ryzen 3 3100 ve 1650 darboğaz yapmaz değil mi?

Yapacak bir şey yok o zaman kredi çekeceğiz daha sonradan yüksek meblağlar ödemektense biraz farkla bir şeyler yapabilirim çok teşekkür ediyorum tekrardan almak istediğim sistemi buldum sanırım.

Yapacak bir şey yok o zaman kredi çekeceğiz daha sonradan yüksek meblağlar ödemektense biraz farkla bir şeyler yapabilirim çok teşekkür ediyorum tekrardan almak istediğim sistemi buldum sanırım.

En başta dediğim gibi bütçe biraz yüksek olsaydı arkadaşın topladığı gibi bir sistem toplanabilirdi. Dolar artıyor tavsiyem bütçeyiz çok az arttırın. Ve 1650 Super ekran kartlı sistemi satın alın.

En başta dediğim gibi bütçe biraz yüksek olsaydı arkadaşın topladığı gibi bir sistem toplanabilirdi. Dolar artıyor tavsiyem bütçeyiz çok az arttırın. Ve 1650 Super ekran kartlı sistemi satın alın.
Bence de bu daha mantıklı olacak sanırım

Hocam bütçeniz çok zorlanıyorsa 120 GB SSD alın. İlerleyen zamanlarda bütçeniz olunca 1 TB HDD ve 1 tane daha 8 GB RAM takviyesi yaparsınız.

120 GB SSD Windows sorun yaratmaz mı?

120 GB SSD Windows sorun yaratmaz mı?

Hocam Windows zaten 20 GB kaplıyor. Tabii ki büyük boyutlu oyunları yüklemekte sorun yaşarsınız. Örnek olarak GTA 5 88 GB alan kaplıyor diye biliyorum. Ama siz CS: G0 veya LoL gibi az yer kaplayan oyunları oynayacaksanız 120 GB SSD alınabilir. Bütçeniz olduğu zaman 1 TB HDD eklersiniz.

Geri
Yukarı