Ryzen 5 3400G PRO vs Ryzen 5 2600

@molekuler R9 270X mi? Her türlü beslemesi lazım işlemcinin 1080p kullandığını varsayıyorum darboğaz yapması mümkün değil.
Evet hocam o model. Fakat şöyle bi şey var Valorant 1280X1024 çözünürlük her şey low da aşırı bi takılma olmaya başladı. İşlemci ve ekran kartının macunu değiştirdikten sonra düzelir diye format vs. attım. Oyun pek akıcıymış gibi gelmiyor bana bu sebepten işlemciyi değiştirmeyi/takaslamayı düşündüm. Belki macunu yenilerken hata yaptım bilemiyorum.

Evet hocam o model. Fakat şöyle bi şey var Valorant 1280X1024 çözünürlük her şey low da aşırı bi takılma olmaya başladı. İşlemci ve ekran kartının macunu değiştirdikten sonra düzelir diye format vs. attım. Oyun pek akıcıymış gibi gelmiyor bana bu sebepten işlemciyi değiştirmeyi/takaslamayı düşündüm. Belki macunu yenilerken hata yaptım bilemiyorum.
Oyunun ayarlarını biraz yükseltin. İşlemciyi rahatlatır daha iyi fps alabilirsin.

Porblemin ne olduğunu bilmeden kafadan işlem yapmamak gerekir. Önceden sorunsuzken şimdi sakatlık var diyorsun. Problem başka.

Bu konu hakkında diyebileceğim son şey, bilgili bir kişi bile birlikte kasanın içini açıp donanımlar fanlar oturmuş mu diye kontrol etmeniz ve temiz kurulum sonrası monitör çözünürlüğünde yani 1080p de oyunu oynamanız. Çözünürlük değil, düşüreceksen grafik ayarlarını düşür. Çözünürlük yüksek kalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı