Ryzen 5 3500U sisteme oyun önerisi

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Muğla
Arkadaşlar hikayesi sağlam, grafikleri orta düzeyde, tür fark etmeksizin oyun önerir misiniz? Tercihen Game Pass-EA Play olursa iyi olur. Olmazsa da diğer platformlardan oynayabilirim. Sistem özelliklerim:
Ryzen 5 3500U
2x8 GB RAM 2400 MHz
Vega 8 dahili
Windows 10 Pro
GTA V, ETS 2, Resident Evil serisi, HOI4, AOE serisi, Metro, FIFA-PES 21, Mass Effect serisi, Battlefield serisi, CoD serisi, Max Payne serisi, Witcher serisi, Star Wars serisi oynadım. Online oyun önermeyin hem çok çabuk sıkılıyorum hem de 10 gün kadar köyde kalacağım internetim olmayacak.

Dün grim dawn ve divinity original sin 2 aldım, grim dawn divinity kadar sarmasa da keyif aldım, grim dawn Game Pass'te var mı bilmiyorum ama 9.75 gibi bir fiyatı var Steam'de yarın akşama kadar indirim süresi kalmış, tavsiye ederim.

Prey, Dishonored 1-2, Desperados III, The Elder Scrolls serisi, Fallout: New Vegas ve Fallout 4, Divinity: Original Sin II, Deus Ex: Human Revolution, Metal Gear Solid V: The Phontom Pain, Mafia II, This War of Mine, Project Zomboid, Hades, Exanima, Sleeping Dogs, DOOM ve S.T.A.L.K.E.R. serisi.

Benim yegane tavsiyelerim bunlar. Hepsi birbirinden güzel yapıtlardır.

Ayrıca neredeyse yarısına yakını Gamepass'te bulunmakta sanırsam.

Bu konuda bayağı oyun var hocam bakın bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı