Ryzen 5 3500X için soğutucu önerisi

Hocam standart braket zaten anakarta dahil gelir. Ayrıca sıfır mı alacaksınız. O soğutucu asla sıfır fiyatını hak etmiyor.

Hocam braketi kaybetmişim o yüzden ek olarak almayı düşünüyorum.

Biraz pahalı bir soğutucu değil mi? 522 ona vermek yerine Cooler Master Masterliquid Lite 240 (Su Soğutma) Am4 Destekli Cpu Soğutucusu 240Mm Radyatör - Mlw-D24M-A20Pw-R1 | En Ucuzu Akakçe
Buna 650 vermek "bence" daha iyi olur. Tabi senin bileceğin iş ama ben bir tavsiye vereyim dedim.

Hocam ek olarak inventus.com da 380 gibi bir fiyata bulmuştum o yüzden söyledim. Ürün linki

Biraz pahalı bir soğutucu değil mi? 522 ona vermek yerine Cooler Master Masterliquid Lite 240 (Su Soğutma) Am4 Destekli Cpu Soğutucusu 240Mm Radyatör - Mlw-D24M-A20Pw-R1 | En Ucuzu Akakçe
Buna 650 vermek "bence" daha iyi olur. Tabi senin bileceğin iş ama ben bir tavsiye vereyim dedim.
Hocam sıvı soğutma almanin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ayrıca o modelin fanları çok sesli. Onun yerine snowman x6 çok daha kullanisli olacaktır. O fiyattaki 92mm olup dual tower olan tek soğutucu

Hocam ek olarak inventus.com da 380 gibi bir fiyata bulmuştum o yüzden söyledim.
Eğer 2. el düşünürseniz wraith prismi 200+ kargoya bırakırım ancak kendim kullandım ve tavsiye etmiyorum. Özellikle cpb açık kullanılacaksa yine yetmeyecektir.

Hocam ek olarak inventus.com da 380 gibi bir fiyata bulmuştum o yüzden söyledim.

Ben birkaç yerde 500-550'ye gördüğümden öyle yazmıştım.

Hocam sıvı soğutma almanin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Ayrıca o modelin fanları çok sesli. Onun yerine Snowman X6 çok daha kullanisli olacaktır. O fiyattaki 92mm olup Dual Tower olan tek soğutucu.

Ben yukarıda dediğim gibi soğutucunun fiyatını 550 civarı görünce 550 buna vereceğine 100 daha ekler 240mm sıvı soğutma alır diye söyledim :).

Ben birkaç yerde 500-550'ye gördüğümden öyle yazmıştım.

Ben yukarıda dediğim gibi soğutucunun fiyatını 550 civarı görünce 550 buna vereceğine 100 daha ekler 240mm sıvı soğutma alır diye söyledim :).
Sıvı soğutmaya karşı değilim ancak bildiğiniz gibi fiyatları çok uçuk (ülkemiz koşullarında) o yüzden kaliteli bir hava soğutma bakayım dedim.

Geri
Yukarı