Ryzen 5 3550H Acer Nitro 5 FPS Düşüklüğü

rüzgararar

Decapat
Acer Nitro 5 AN515-43: Ryzen 5 3550H + RX560X + 8 GB RAM + 1TB HDD + 128 GB SSD'ye sahibim. 2 Hafta önceye kadar performanstan memnundum (bu arada laptopu 4 ay önce aldım). Ancak şu an LoL'de Team fightlarda 30-40 FPS'leri görüyorum Valorant'ta ise genelde 50FPS'lere düşebiliyor. Nitro Sense uygulamasından fan hızlarını Maks'a çekiyorum, Coolboost'u açıyorum oyun oynarken. 75-80 derece oluyor işlemcim. Bilgisayarlardan çok anlamam ancak benim bildiğime göre bu normal bir değer bir "laptopa" göre. FPS düşüklüğünün kaynağını soruyorum açıkçası. Böyle şeylerden anlayan birisi yardım edebilir mi? Teşekkürler.

Acer Nitro 5 AN515-43: Ryzen 5 3550H + RX560X + 8 GB RAM + 1TB HDD + 128 GB SSD'ye sahibim. 2 hafta önceye kadar performanstan memnundum (bu arada laptopu 4 ay önce aldım). Ancak şu an LoL'de Team fightlarda 30-40 FPS'leri görüyorum Valorant'ta ise genelde 50FPS'lere düşebiliyor. Nitro sense uygulamasından fan hızlarını Maks'a çekiyorum, Coolboost'u açıyorum oyun oynarken. 75-80 derece oluyor işlemcim. Bilgisayarlardan çok anlamam ancak benim bildiğime göre bu normal bir değer bir "laptopa" göre. FPS düşüklüğünün kaynağını soruyorum açıkçası. Böyle şeylerden anlayan birisi yardım edebilir mi? Teşekkürler.

Ultra'da oynuyorsanız aldığınız FPS'ler bana normal geldi, fakat ultra değilse bir kaç stres testi yapmakta ve sürücüleri güncellemekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı