Ryzen 5 3600 boşta 68 derece

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistemi yeni topladım Arctic MX 4 termal macunum vardı. Ben de fanın altındaki termal macunu sildim. İşlemciye sıkmaya çalıştım çok çok az geldi. Yetmedi. Bizim burası (borçka) çok küçük bir ilçe bilgisayar mağzası yok burada. Fakat bir mağzada termal macun buldum markası ise heatsink compounds zp-360. bu sıcaklık macundan dolayıdır değil mi? Şimdi Arctic macundan sipariş versem 1 hafta gül gibi PC'yi kullanamayacağım.

O kullandığın termal macun biraz kötü herhalde internetten baktım keşke silmeseydin orijinal termal macunu.

Keşke ben benim macunum VA.

1 Hafta bekleyin düzgün bir macun kullanın kafanız rahat olsun. 1 hafta beklemek size 2-3 yıl olarak geri dönebilir.

Hayır vermezsin.

Sipariş verdim zaten macunu fakat malum bu corona falan yaktı bizi çarşamba günü kargoya verilcek.

Kaliteli ve kalitesiz macunun farkı işlemci yük altındayken belli oluyor. Boşta 2-3 derece anca oynar. Boşta 68 derece çok. Yanlış montaj yapmadığından emin misin? Soğutucuyu tam oturtamama gibi? Test yapınca kaç dereceye kadar çıkıyor?
Kaliteli ve kalitesiz macunun farkı işlemci yük altındayken belli oluyor. Boşta 2-3 derece anca oynar. Boşta 68 derece çok. Yanlış montaj yapmadığından emin misin? Soğutucuyu tam oturtamama gibi? Test yapınca kaç dereceye kadar çıkıyor? Birde önceden kaç derecedeydi?

Kaliteli ve kalitesiz macunun farkı işlemci yük altındayken belli oluyor. Boşta 2-3 derece anca oynar. Boşta 68 derece çok. Yanlış montaj yapmadığından emin misin? Soğutucuyu tam oturtamama gibi? Test yapınca kaç dereceye kadar çıkıyor?
Kaliteli ve kalitesiz macunun farkı işlemci yük altındayken belli oluyor. Boşta 2-3 derece anca oynar. Boşta 68 derece çok. Yanlış montaj yapmadığından emin misin? Soğutucuyu tam oturtamama gibi? Test yapınca kaç dereceye kadar çıkıyor? Bir de önceden kaç derecedeydi?

Soğutmayı doğru taktığıma eminim. Ve macun bildiğimiz sıvı gibi bu beni rahatsız ediyor.
Kaliteli ve kalitesiz macunun farkı işlemci yük altındayken belli oluyor. Boşta 2-3 derece anca oynar. Boşta 68 derece çok. Yanlış montaj yapmadığından emin misin? Soğutucuyu tam oturtamama gibi? Test yapınca kaç dereceye kadar çıkıyor? Bir de önceden kaç derecedeydi?

CPB'yi kapatınca sıcaklık düştü. Şimdi masaüstü kullanımda 47'yi geçmiyor. Benim için yine yüksek bir rakam fakat idare eder yeni macunun gelmesini bekliycez.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı