Ryzen 5 3600 fiyatı düşer mi?

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Uzun zamandır sistemi yükseltmeyi düşünüyorum fakat bir türlü fırsat bulamamıştım. Geçenlerde Ryzen 5 3600 1200 TL'yi gördü fakat kaçırdım alamadım. Şu an 1266 TL'ye alabiliyorum. Bu fiyattan alayım mı yoksa 1-2 ay daha beklemeli miyim? 1100 TL civarını görür mü sizce?

Valla hocam düşer deriz artar belli olmaz bu piyasaya. Bence sırf 150 TL için pek riske atma kendini. Bilen birisi cevaplasa daha iyi olur.

Uzun zamandır sistemi yükseltmeyi düşünüyorum fakat bir türlü fırsat bulamamıştım. Geçenlerde Ryzen 5 3600 1200 TL'yi gördü fakat kaçırdım alamadım. Şu an 1266 TL'ye alabiliyorum. Bu fiyattan alayım mı yoksa 1-2 ay daha beklemeli miyim? 1100 TL civarını görür mü sizce?
Birkaç hafta bekleyip Gaming Gecesi'nden daha uyguna alabilirsiniz. Dikkat edin ama bu aralar İncehesap'dan çok mağdur olan var.

Onun dışında ben 1-2 aya düşeceğini zannetmiyorum. Çünkü birçok üründe kur düşmesine rağmen aynı fiyata satıldı.

Unutmayın, Türkiye'de bileşen fiyatlar düşmez; ya sabit kalır ya da yükselir.

Daha dün elime ulaştı malum ürün çok araştırma yapmadan 1325 TL aldım Trendyol'da bir satıcıdan. Dolar düşse de fiyatı düşmüyor çok yüksek kurdan aldık ürünü diyor satıcılar.

Arkadaşlar 1266 TL'ye N11 magic satıcısından aldım. Umarım sıkıntı yaşamam. Cevap veren herkese teşekkür ederim. Ryzen 5 1400'den sonra iyi gelecek bu işlemci inşallah. Ryzen 5 1400 Warzone tarzı oyunlarda sıkıntı çıkarıyordu..

Arkadaşlar 1266 TL'ye N11 magic satıcısından aldım. Umarım sıkıntı yaşamam. Cevap veren herkese teşekkür ederim. Ryzen 5 1400'den sonra iyi gelecek bu işlemci inşallah. Ryzen 5 1400 Warzone tarzı oyunlarda sıkıntı çıkarıyordu..

Güzel fiyata almışsınız. Yeni işlemciler gelince elbet düşecektir ama bu ülkede bir şeyi bulunca da almak lazım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı