Ryzen 5 3600 Gigabyte 1660 monitör birden gidiyor ve kasadan yüksek fan sesi geliyor

80 üstünde diye biliyorum r5 3600 soğutması zaten kötü normal diye biliyorum r5 3600 için
İşlemci çok ısınıyor diye sistem kendini kapatıyor olabilir. Tavsiyem yeni soğutucu almanız. Ekran kartında sıcaklık anlamında bir sorun yoksa belleklerinizi test edebilirsiniz.

Kasanin cam panelini çıkarıp, PSU'nun modeline baktiktan sonra buraya yazar misiniz? Çok da zor olmamasi gerek.

Dostum sen yardımcı olamayacaksın galiba PSU deyip duruyorsun. Ne yapacaksın PSU'yu kaliteli PSU işte.
Oyun oynarken herhangi bir problem olmuyor sanırım. Farklı prize takma şansınız varsa deneyin.
Ayrıca SSD ve HDD sağlık kontrollerini yapın ve bad scene testi yapın.

Dostum sen yardımcı olamayacaksın galiba PSU deyip duruyorsun. Ne yapacaksın PSU'yu kaliteli PSU işte.
Oyun oynarken herhangi bir problem olmuyor sanırım. Farklı prize takma şansınız varsa deneyin.
Ayrıca SSD ve HDD sağlık kontrollerini yapın ve bad scene testi yapın.

Oncelikle RAM'de sorun olsa ya mavi ekran verir ya da hiç acilmaz ayni şey SSD için de gecerli, Thermaltake Smart-TR2S kullaniyorsa yabanci forumlarda uzak durun deniliyor o yuzden arkadasin PSU modelini soruyorum ama coktan gormezden gelmeye basladi bile arkadas.

Oncelikle RAM'de sorun olsa ya mavi ekran verir ya da hiç acilmaz ayni şey SSD için de gecerli, Thermaltake Smart-TR2S kullaniyorsa yabanci forumlarda uzak durun deniliyor o yuzden arkadasin PSU modelini soruyorum ama coktan gormezden gelmeye basladi bile arkadas.
Olabilir ama bildiğim kadarıyla Thermaltake iyi bir marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı