Ryzen 5 3600 için soğutucu tavsiyesi

Arctic markasının soğutma çözümleri ülkemizde bilinen Corsair ve CM gibi firmalardan aşağı kalır yanı yok gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Çok çok sağolun.Sanırım tercihim artic ten yana kullanacağım.Ayrıca bu soğutucu için psu W değerini arttırmama gerek var mı? Psu ve soğutuculardan hiç anlamıyorumda.

500 TL'ye iyi bir sıvı soğutma mümkün değil demek yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Arctic Freezer 34 Duo modeline bakabilirsiniz?

Bende arkadaşıma katılıyorum. Arctic Freezer 34 Duo öneririm ama kutusundan çıkan termal macunu önermiyorum iletkenliği çok hoşuma gitmedi.

Bence Arctic'e 500 lira vermek doğru değil. Daha 1 ay önce 300-350 liraya satılıyordu. Dolar böyle miydi diyeceksiniz ama bu kadar zam sadece dolarla alakalı değil arz-talep meselesinden kaynaklı bilinçli fiyat yükseltilmiş. Ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama aşağıdaki modeli araştırmanı öneririm;
Ayrıca CM Hyper 212 Black Edition gibi modeller de tercih edilebilir. 3600'e 4 ısı borulu hava soğutmalar yeterli olacaktır zaten. Ayrıca her ne kadar kaliteli bir marka olmasa da Dark Freezer X126 fiyatına göre iyi iş yapıyor, Youtube'da videosu mevcut.

Bence Arctic'e 500 lira vermek doğru değil. Daha 1 ay önce 300-350 liraya satılıyordu. Dolar böyle miydi diyeceksiniz ama bu kadar zam sadece dolarla alakalı değil arz-talep meselesinden kaynaklı bilinçli fiyat yükseltilmiş. Ne kadar kalitelidir bilmiyorum ama aşağıdaki modeli araştırmanı öneririm;
Ayrıca CM Hyper 212 Black Edition gibi modeller de tercih edilebilir. 3600'e 4 ısı borulu hava soğutmalar yeterli olacaktır zaten. Ayrıca her ne kadar kaliteli bir marka olmasa da Dark Freezer X126 fiyatına göre iyi iş yapıyor, Youtube'da videosu mevcut.
Biraz eski bir ürün düzgün bir şey göremedim ben.

Arctic fiyatı uçtu ama o fiyata alınabilir duruyor gibi.

Bende arkadaşıma katılıyorum. Arctic Freezer 34 Duo öneririm ama kutusundan çıkan termal macunu önermiyorum iletkenliği çok hoşuma gitmedi.
MX-4 macunun iletkenlik değeri gayet yüksek diye biliyorum. Hatta termal macun önerisi isteyenlere de önerdiğim bir model. Neden hoşunuza gitmediğini anlamadım.

Geri
Yukarı