Ryzen 5 3600 için Wraith Spire Soğutucu Kullanma

_bLaze

Hectopat
Ryzen 5 3600 kullanıyorum. Sıvı soğutucu kullanmayı planlıyordum ama maddi sebeplerle elimdeki sıvı soğutmayı sattım. Karşılığında fiyatta 50 TL indirim yaparak R5 2600X'in stok fanı olan Wraith Spire fan alacağım. Kasam oldukça geniş, ön panel mesh ve önde 2 adet 20 CM fanlar hava girişi sağlıyor. Egzoz olarak ise 3 adet 120MM fan kullanıyorum yani kasamın hava akışı oldukça iyidir.

Şimdi sorum şu; Kendi stok fanım olan Wraith Stealth yerine 2600X stok fanı Wraith Spire kullanmak fark hissettirir mi?

Ne kadar fiyata alacaksınız? Çok daha güçlü ve uygun fiyatlı hava soğutucular önerebilirim.

Şöyle ki; 550 TL'ye sattığım sıvı soğutmadan alıcı arkadaş indirim istedi, ben de kendi stok fanına karşılık 50 TL indirdim. Yani 50 TL'ye aldım
Arctic 3 freezer duo tavsiye ederim, oyunlarda max 50 dereceyi gördüm genelde 44-46 arası seyrediyor.

Evet çok duydum performanslı olduğunu ama malesef 300 TL'den satılıyor hocam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı