Ryzen 5 3600 sistem ne kadar eder?

Justpub

Hectopat
Arkadaşlar bu mining olayları piyasayı bayağı sallamış anladığım kadarıyla, elimde ki sistemin fiyatını öğrenmek istiyorum piyasayı takip eden arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Işlemci: Ryzen 5 3600.
Işlemci soğutucusu: MSI Frozr s
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
RAM: G.Skill 2x8 3000 MHz.
SSD: XPG S40G 512 GB NVMe.
Ekran kartı: Sapphire RX 5700.
Kasa: Cooler Master MB520.

Monitör konusunda emin değilim ama onu da yazayım.
AOC C24G1 24' 144 Hz.

Bende kararsızım hocam mining olsyı dolayısı ile ekran kartımın değerlendirin söylediler çok bilgim olmayan bir konu, eğer satıp oyun performans daha güçlü bir sisteme geçiş yapabilirsem satıcam.

Bu arada hepsinin garantisi duruyor ve hiçbir sıkıntıları yok 7 8 aylık sistem.

Yerinde olsam sadece ekran kartını satarım çünkü ciddi anlamda para edecek parça o. Ekran kartını satacaksan benzer fiyatlarda RTX 3060 bulabilirsin. Yakın zamanda alırım diyorsan ve Bursa içindeysen RTX 3060 geldiğinde yardımcı olurum.

Bende kararsızım hocam mining olsyı dolayısı ile ekran kartımın değerlendirin söylediler çok bilgim olmayan bir konu, eğer satıp oyun performans daha güçlü bir sisteme geçiş yapabilirsem satacağım.

Bu arada hepsinin garantisi duruyor ve hiçbir sıkıntıları yok 7 8 aylık sistem.

Amacın sırf oyun ise YouTube de ciddi indirimler yapiliyor. 3060 gibi sistemler 10 k ya duse biliyor. Bence satip bu sekilde guncelleme yapabilirsin.

Yerinde olsam sadece ekran kartını satarım çünkü ciddi anlamda para edecek parça o. Ekran kartını satacaksan benzer fiyatlarda RTX 3060 bulabilirsin. Yakın zamanda alırım diyorsan ve Bursa içindeysen RTX 3060 geldiğinde yardımcı olurum.

Amacın sırf oyun ise YouTube de ciddi indirimler yapiliyor. 3060 gibi sistemler 10 k ya duse biliyor. Bence satip bu sekilde guncelleme yapabilirsin.
Hocam ilk öyle düşündüm fakat 1080p de 3600 ile 3060 darboğaz yaptığını gördüm, 2k monitör alsam istediğim performansı yakalayamayacağım böyle oluncaya yok işlemci değiş yok anakartı değiş işin içinde çıkamadım.

Hocam ilk öyle düşündüm fakat 1080p de 3600 ile 3060 darboğaz yaptığını gördüm, 2K monitör alsam istediğim performansı yakalayamayacağım böyle oluncaya yok işlemci değiş yok anakartı değiş işin içinde çıkamadım.

10 k ya ekran karti al demedimki reis. 10 K ya komple sistem firsatlari vardi Sinerji'de. YouTube de. Gördüm yani. Stoklar cabucak tükendi. O yuzden sistemi satip oyle seyler kovalaya bilirsin.

Geri
Yukarı