Ryzen 5 3600 sistem The Forest FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Briqht

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Daha önce bunun gibi bir konu açmıştım fakat sorunum şimdi farklı oyunda FPS'im çok düşük sadece 800*600 de zor 30 FPS'yi görüyorum. 1920*1080 düşük ayarlarda 9-10 FPS görüyorum fakat en yükseğe çektiğimde bu oran 6 7 FPS oluyor arada çok bir fark olmuyor sorun benden mi oyundan mı kaynaklanıyor? Sistem özelliklerim: Ryzen 5 3600 16 GB 3200MHz RAM GT730.

Merhabalar. Daha önce bunun gibi bir konu açmıştım fakat sorunum şimdi farklı oyunda FPS'im çok düşük sadece 800*600 de zor 30 FPS'yi görüyorum. 1920*1080 düşük ayarlarda 9-10 FPS görüyorum fakat en yükseğe çektiğimde bu oran 6 7 FPS oluyor arada çok bir fark olmuyor sorun benden mi oyundan mı kaynaklanıyor? Sistem özelliklerim: Ryzen 5 3600 16 GB 3200MHz RAM GT730.

Ekran kartı biraz düşük kalmış galiba. İşlemciniz muhteşem ama ekran kartı maalesef. Yakın zamanda iyi bir ekran kartı takın. Arkadaşların önerdiğini takın. Ben önermeyeceğim fazla bilmiyorum.

İşlemcin çok gereksiz yüksek GT730 Ryzen 3 1600 bile besler bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GT730 oyun için yetersiz bilgisayarınızda herhangi bir sıkıtı yok.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Ekran kartımı yükselteceğim için işlemcimi bilerek yüksek aldım. İyi günler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GT730 oyun için yetersiz bilgisayarınızda herhangi bir sıkıtı yok.
Burada adam kayıtta 25 30 Fps alıyor 1080P de oynuyor bide.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Ekran kartımı yükselteceğim için işlemcimi bilerek yüksek aldım. İyi günler.

Burada adam kayıtta 25 30 FPS alıyor 1080p de oynuyor bir de.

Senin ki ne fanlarının tozu ne termal macunu yapılıyordur senelerdir o yüzden de düşük performans veriyor olabilir

Burada adam kayıtta 25 30 Fps alıyor 1080P de oynuyor bide.
Hayır 720P'de oynuyor ve ancak yere baktığında veya pek grafik yükü olmayan alanlarda 25-30 FPS'leri görebiliyor.

Senin ki ne fanlarının tozu ne termal macunu yapılıyordur senelerdir o yüzden de düşük performans veriyor olabilir
Ekran kartını 2 sene önce aldım ve fan hızı ve sıcaklık değeri gayet iyi
Hayır 720P'de oynuyor ve ancak yere baktığında veya pek grafik yükü olmayan alanlarda 25-30 FPS'leri görebiliyor.
ekran gayet normal gözüküyor ben 720p ye aldığımda ekran biraz küçülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı