Ryzen 5 3600 sisteme ekran kartı önerisi

AlperCo

Centipat
Forumu bayağı inceledim işin içinden çıkamadım. Siz değerli arkadaşlarıma sorma gereği duydum artık.
Aşağıdaki parçaları topladım ve geriye ekran kartı kaldı. Limitim 3500 TL aklımda Gigabyte Aorus GeForce RTX 2060 Super 8G var ya da STRIX 1660Tİ, önerileriniz nelerdir şimdiden çok teşekkürler.

Birde genel olarak nasıl olmuş parçalar yorumlarınızı da merak ediyorum. Kasa olarak eski kasamı kullanacağım. Cooler Master K380

Son düzenleme:
En son gelen güncellemeyle sorunların çoğunun hallolduğunu okumuştum ve kalan pürüzleride ilerideki güncellemeyle hallederler ve driver sorunları ortadan kalkar diye düşünüyorum.

amd ekran kartlarına çok mesafeliydim yine kafam karıştı bununla :)
Forumu bayağı inceledim işin içinden çıkamadım. Siz değerli arkadaşlarıma sorma gereği duydum artık.
Aşağıdaki parçaları topladım ve geriye ekran kartı kaldı. Limitim 3500 TL aklımda Gigabyte Aorus GeForce RTX 2060 Super 8G var ya da STRIX 1660Tİ, önerileriniz nelerdir şimdiden çok teşekkürler.

Birde genel olarak nasıl olmuş parçalar yorumlarınızı da merak ediyorum. Kasa olarak eski kasamı kullanacağım. Cooler Master K380

Ekran Kartı: Rx 5700 XT Nitro+

olarak güncelledim ve sistemim hazır arkadaşlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı