Ryzen 5 3600 ve R7 240 4 GB Raft'da kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10
:p tabii haklı olunca. Ben oynatmaz mı dedim konsollar da 30FPS'te oynatıyor.
Cidden komiksiniz. Konuyu dağıtmayın. Kendi sistemim ile çok yüksek değerler alarak yazıyorum.

1611580278030.png
.

Bu arkadaşa takılmayın.

Oynatır kasma olmaz hatta bir süre idare edin.

@Khajz aynen katılıyorum. Bu arkadaşa takılmayın diyorsunda belliki bu konu hakkında hiçbir bildiğin olmadığı için böyle diyorsun en doğru açıklamayı yapmış ekran kartı %100 çalıştıktan sonra i9 9900K da taksan i9 10900K da daksan FPS bir fark olmaz.
Cidden komiksiniz. Konuyu dağıtmayın. Kendi sistemim ile çok yüksek değerler alarak yazıyorum.

Eki Görüntüle 852089.

Adam R7 240 diyor sen 1050 Ti koymuşsun farkında mısın?

@Khajz aynen katılıyorum. Bu arkadaşa takılmayın diyorsunda belliki bu konu hakkında hiçbir bildiğin olmadığı için böyle diyorsun en doğru açıklamayı yapmış ekran kartı %100 çalıştıktan sonra i9 9900K da taksan i9 10900K da daksan FPS bir fark olmaz.

İşte... Yazık ne diyelim.

Sistem aşırı fazla bir fark yok ayrıca tam olarak anlamamışsınız.

Aynı kart ile de oynadım performans sıkıntısı yok. Adamın işlemcisi çok daha iyi üstelik. 😀 Kime yazık?

Sistem aşırı fazla bir fark yok ayrıca tam olarak anlamamışsınız.

Aynı kart ile de oynadım performans sıkıntısı yok. Adamın işlemcisi çok daha iyi üstelik. 😀 Kime yazık?
r7 240 ile 1050ti'ın çok farkı yok diyorsun çıldıVıcam ya. Kafan iyi mi senin? r7 240'ın en yakın rakibi gt 730 ve GT 730 ile 1050Ti arasında 2 nesil 2 seviye ve bir en önemlisi harf farkı var neresi yakın. Adamın işlemcisiyle alakası yok bunun?? Athlon X2 bile r7 240'da darboğaz yapmaz lütfen yeter konuşma artık bir şey bilmediğin belli zaten.

r7 240 ile 1050ti'ın çok farkı yok diyorsun çıldıVıcam ya. Kafan iyi mi senin? r7 240'ın en yakın rakibi gt 730 ve GT 730 ile 1050Ti arasında 2 nesil 2 seviye ve bir en önemlisi harf farkı var neresi yakın. Adamın işlemcisiyle alakası yok bunun?? Athlon X2 bile r7 240'da darboğaz yapmaz lütfen yeter konuşma artık bir şey bilmediğin belli zaten.
Kardeşim tamam farkı var. Ama hala anlamadın dediğimi orada belirttim r7 240 2 GB ile ve adamın işlemcisinden daha zayıf bir işlemcim var o halde Raft oyununda ne FPS düşüşü ne de performans kaybı var. Gayet rahat oynar konuyu anlamadan saçma yerlere çekme. 😀

Cidden o kadar az FPS alabileceğini düşünüyor musun? Çok komik. En düşük ayarlarda vereceği FPS değerinin 2-3 katını rahat alıyordum.

Sakin arkadaşlar tartışmaya gerek yok alacağım bilgiyi aldım teşekkür ediyorum hepinizden sorumu cevapladığınız için, iyi forumlar.
1611667752424.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı