Ryzen 5 3600 yere düştü

gurkannatalayy

Yoctopat
Merhaba, işlemci fan yapışması sonucu sökerken halıya düştü. 1-2 tane pin yamuldu. İlk başta yuvaya oturmadı fakat makro kamerayla biraz düzelttikten sonra oturdu. Sistemi taktım çalıştırdım, şu an her şey çalışıyor. Performansta bir sıkıntı olur mu veya ilerleyen zamanlarda bir sorun çıkarır mı? Ryzen 5 3600 işlemcim.

Paul Kellerman

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Chicago, Illinois
Merhaba, işlemci fan yapışması sonucu sökerken halıya düştü. 1-2 tane pin yamuldu. İlk başta yuvaya oturmadı fakat makro kamerayla biraz düzelttikten sonra oturdu. Sistemi taktım çalıştırdım, şu an her şey çalışıyor. Performansta bir sıkıntı olur mu veya ilerleyen zamanlarda bir sorun çıkarır mı? Ryzen 5 3600 işlemcim.
Yüke sok bakalım işlemciyi ne tepki verecek?

BeastBlood

Centipat
Yer
Jüpiter

İleride sorun olabilir garantisi varsa bence hemen onarima veya degisime gidin.

Numanaydn

Picopat
Pinler kırılmadıysa ve düz olduğundan eminsen hiçbir sorun teşkil etmiyor, rahat olabilirsin. Tabii bir denemek lazım, yük altına sok bak sorun var mı diye.

KS
G

gurkannatalayy

Yoctopat
Yukarı