Ryzen 5 3600x için Soğutucu Önerisi

Doğru söylüyorsunuz. Sanırım en sonunda NH-D15 alıcam. Kraken x62 hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hiç gerek yok aralarında 1-2 derece fark var ve fiyatını haketmeyen bir ürün. Ayrıca NH-D15 daha sessiz, bakımı çok kolay ve çok daha uzun ömürlü. Sıvı soğutucunun uzun vadeli sorunlarıyla hiç karşılaşmamanızı tavsiye ederim. Sadece bakımı bile insanı çileden çıkarıyor.

Arctic Freezer 34 eSports DUO kesinlikle bunu tercih et stok soğutucudan buna geçtim yükte 85 dereceydi. Şu an en fazla 55 60 oluyor ve diğerlerine o kadar para bayılmana hiç gerek yok 1 derece oynar en fazla. Ayrıca sessiz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aralarında tam yükte 10-11 dereceye yakın fark var. İki soğutucu da F/P canavarı ama ilerde overclock yapılacaksa NH-D15 uzun vadede çok daha iyi sonuçlar verir.

Ben de Arctic Freezer 34 eSports DUO düşünüyordum fakat şu sıvı soğutucuyu gördüm. Acaba nasıldır merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı