Ryzen 5 5600 Cinebench R23 düşük puan

Kompostooo

Kilopat
İşlemcinin PBO ayarlarıyla oynayacaktım. Değişiklik yapmadan önce bir test edeyim dedim çoklu çekirdekte 9495 puan aldı. Bu konuda pek bilgim yok ama bu puan oldukça düşük değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_62.png
    Screenshot_62.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 237
Averajla ayni puani almissin yaklasik.
Nasıl yani anlamadım? Dediğim gibi bu konuda bilgim yok. Sadece internetten aynı işlemci ile alınan skorlara baktım ortalama 10500 civarı. Ona dayanarak yorum yaptım.

Nasıl yani anlamadım? Dediğim gibi bu konuda bilgim yok. Sadece internetten aynı işlemci ile alınan skorlara baktım ortalama 10500 civarı. Ona dayanarak yorum yaptım.
Bu skor normal mi yoksa bir sorun mu var?

İşlemcinin PBO ayarlarıyla oynayacaktım. Değişiklik yapmadan önce bir test edeyim dedim çoklu çekirdekte 9495 puan aldı. Bu konuda pek bilgim yok ama bu puan oldukça düşük değil mi?
Tekrar test yaptım. Çoklu çekirdek testinde işlemci 3.7ghz hızda çalışıyor ve olması gerekenden düşük puan alıyor. Tekli çekirdek testinde ise 4.4ghz de çalışıyor ve olması gerektiği gibi bir puan alıyor. Acaba sorunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleme:
5600X'de 9255 puan aldım neden bu kadar düşük bi puan aldım soğutucum PEERLESS ASSASSIN 120 SE ARGB kasa içi de oldukça ferah işlemci ise en fazla 53 dereceyi görüyor.

Geri
Yukarı