Ryzen 5 5600 için Arctic Liquid Freezer II alınır mı?

CS'deki olay zaten darboğaz değil, istediğin kadar PBO bas ona karşılığında sıcaklık ve FPS alırsın. Grafikler düşük olduğu sürece ekran kartının umrunda olmaz CS :D
Konuya dönersek tamam X127 iş görür gibi ama almışken CPB PBO ne varsa açayım rahatça istiyorum. X127 bunları yapar derseniz alırım hatta mutlu da olurum bu kadar ucuza halloldu diye ama bunları yapamayacaksa daha üst seviye bir şey bakalım lütfen. Saolun ayrıca tüm yardımlarınız için.

Wipaste C2 macun takviyesi de yap, güzel iş çıkarır bu ikisi.

CS'deki olay zaten darboğaz değil, istediğin kadar PBO bas ona karşılığında sıcaklık ve FPS alırsın. Grafikler düşük olduğu sürece ekran kartının umrunda olmaz CS :D

Wipaste C2 macun takviyesi de yap, güzel iş çıkarır bu ikisi.
Tamam hocam o zaman X127 alıp geçiyorum. Macun almıştı bir arkadaşım onu kullanmayı düşünüyorum. Yeterli olur mu sizce?

Tamam hocam o zaman X127 alıp geçiyorum. Macun almıştı bir arkadaşım onu kullanmayı düşünüyorum. Yeterli olur mu sizce?

Yeterli de pahalı, hazır elde varsa kullanılır.

Yeterli de pahalı, hazır elde varsa kullanılır.
Yok normalde ben de almam bunu. (Ac-il) lazım olmuştu mecbur bunu aldık mağazadan. Elimde var bol bol kullanır geçerim. Umarım sorun yaratmaz bana X127. Tekrar teşekkür ederim herkese.
Screenshot_20220517_092255_com.opera.browser.jpg

Allah utandırmasın. Ucuza çözmüş oluruz umarım.

@Sir Benjamin hocam x127 sipariş verdim amaşunu gördüm. Eğer kırmızı led kapatılabiliyorsa ve performans olarak fiyatını hak ediyorsa 100 lira fazla verip alabilirim.

Son düzenleme:
@TeknoAdam hangi ürün o? Linki açamıyorum, link bozuk değil ürünün adını söyleyin yeter.

@TeknoAdam hangi ürün o? Linki açamıyorum, link bozuk değil ürünün adını söyleyin yeter.

OUTLET Cooler Master Hyper 212 LED Intel/AMD CPU Soğutucusu (RR-212L-16PR-R1)

Ürün ismi bu ama uğraşmak istemiyorum hocam. X127 kullanıp indirim bekleyeceğim daha iyileri için. Güzel bir indirimle üst model alınca bunu kardeşime veririm artık. Teknobiyotik soğutucu indirimleri olduğu hafta Arctic kovalayacağıma x127 alsam 150 liraya mal olmuştu bu arada. Neyse sağlık olsun artık.

Hyper 212 için uğraşmaya değmez, Spectrum veya Black model bile değil. X127'nin ARGB avantajı da var.

Geldiğinde stok soğutucu ile arasındaki farkı buraya da yazar mısın ? Ben de aynı işlemciyi kullanıyorum.
Geldi ve kurulumu yaptım. İşlerim bitince kurulum sonrası testi de paylaşacağım. Stok ile test ettim onu da paylaşacağım. Akşamı bekliyorum ben de bakalım ne olacak.
Sonuçlar geldi.

• PBO + CPB KAPALI stok fan:
    KAPALI.png
  • Sadece CPB AÇIK stok fan:
    CPB.png
  • PBO + CPB AÇIK stok fan: (Not: 2. dk ss alındı ve 95 dereceye ulaşıp kendini kapatmaması için 94 derecede test durduruldu.)
  • PBOCPB.png

• Şimdi gelelim Freezer X127 testlerine...
    CPB + PBO KAPALI X127:
    KAPALI2.png
  • Sadece CPB AÇIK X127:
    cpb2.png
  • CPB+PBO AÇIK X127:
    PBOCPB2.png
Düzenleme: stok fan testleri wraith Stealth stok macunu ile yapıldı. X127 tesleri ise Cooler Master Mastergel Pro V2 macun ile yapıldı.
Ayrıca kasada 6 fan vardı, X127 ise 7 fan ile çalıştırıldı.

Son düzenleme:
Fiyatına göre başarılı, PBO'yu doğru şekilde yaparsan o sıcaklıkları görmezsin bu arada. Hayırlı olsun bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı