Ryzen 5 5600 sisteme PSU önerisi

Bütçe
1000-1200

egophis

Kilopat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single Kit Ram (2x)
İtopya'dan Gigabyte 3060 8 GB - R5 5600 -B450M-K'lı bir hazır sistem aldım. Sistemin içinde Rampage 600W 80p Bronze PSU bulunmakta. Forumdaki yorumlar ve bir önceki açtığım konudaki yorumlar gözümü çok korkuttu. Bu sistem için hangi PSU uygun olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan Gigabyte 3060 8 GB - R5 5600 -B450M-K'lı bir hazır sistem aldım. Sistemin içinde Rampage 600W 80p Bronze PSU bulunmakta. Forumdaki yorumlar ve bir önceki açtığım konudaki yorumlar gözümü çok korkuttu. Bu sistem için hangi PSU uygun olur?
bence değişmeye gerek yok.

Her şeyin bir fırsat maaliyeti var. Bu seviyedeki bir hazır sistemi alıyorsanız özellikle görünmüyor diye güç kaynağından kısılacak. Sistem elinize ulaşınca PSU'nun arkasını fotoğraf çekip atın. Birkaç fikir edinilir en azından.

Her şeyin bir fırsat maaliyeti var. Bu seviyedeki bir hazır sistemi alıyorsanız özellikle görünmüyor diye güç kaynağından kısılacak. Sistem elinize ulaşınca PSU'nun arkasını fotoğraf çekip atın. Birkaç fikir edinilir en azından.

Bir önceki konumda görseli vardı. Buraya da atayım.

rampagepsu-jpg.1716680

Hmm bu konu hatırladım şimdi. Bütçe varsa değişilir ama çoğu hazır sistemin kaderi bu dediğim gibi. kısa vadede değişemeseniz bile sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. En azından ilk 1 sene içinde değiştirmeye çalışın.

Bunu satmaya çalışacağım da kaçtan satmam mantıklı olur. Sıfırı 800 TL. 600'den düşünüyordum.

Geri
Yukarı