Ryzen 5 5600 soğutucu önerisi

Gimmly97

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Maximum çıkabileceğim bütçem 1000TL fakat 1000TL çıkmak beni çok zorluyor. Ben sıvı soğutma düşündüm ama bu işlemciyi minimum fiyata sessiz şekilde soğutabilecek bir soğutucu öneriniz varsa önerilerinize açığım.

Düşündüğüm sıvı soğutma: DEEPCOOL GAMMAXX L240T Mavi AIO CPU Su Soğutma CPU Sıvı Soğutma 2x120mm PWM Mavi LED Fan, 3 Yıl Garanti : Amazon.com.tr

Sizce hava soğutma yeterli olur mu? Sıvı soğutma mı almalıyım? Ayrıca hava soğutma atıp 1000 liralık bir şey olarak falan önermeyin. Hava soğutmayı ucuz olması şartıyla tercih ediyorum.

Merhaba arkadaşlar. Maximum çıkabileceğim bütçem 1000TL fakat 1000TL çıkmak beni çok zorluyor. Ben sıvı soğutma düşündüm ama bu işlemciyi minimum fiyata sessiz şekilde soğutabilecek bir soğutucu öneriniz varsa önerilerinize açığım.

Düşündüğüm sıvı soğutma: DEEPCOOL GAMMAXX L240T Mavi AIO CPU Su Soğutma CPU Sıvı Soğutma 2x120mm PWM Mavi LED Fan, 3 Yıl Garanti : Amazon.com.tr

Sizce hava soğutma yeterli olur mu? Sıvı soğutma mı almalıyım? Ayrıca hava soğutma atıp 1000 liralık bir şey olarak falan önermeyin. Hava soğutmayı ucuz olması şartıyla tercih ediyorum.

Dostum fanlı mı aldın fansız mı? Fanlı ise gidip 300-500 vereceğin fanlar stok fana göre çok iyi performans vermez
Dostum fanlı mı aldın fansız mı? Fanlı ise gidip 300-500 vereceğin fanlar stok fana göre çok iyi performans vermez
(bazı hava soğutmalar hariç)

Kasana sığarsa fuma 2 bak bence o fiyata ya da AK620 attığın sıvı soğutmadan daha güçlüdürler fiyatı fazla bulursan SE-214-XT al.
Kasam Msi mag 100M, gayet büyük bir kasa olduğunu düşünüyorum. 340MM ekran kartı desteği var yani. Soğutucu desteğine de bir bakayım.

(bazı hava soğutmalar hariç)
Hocam anlamadım dediğiniz şeyi? Hiç bir şey almadım ben daha, size soruyorum.

Kasam MSI MAG 100M, gayet büyük bir kasa olduğunu düşünüyorum. 340mm ekran kartı desteği var yani. Soğutucu desteğine de bir bakayım.

Hocam anlamadım dediğiniz şeyi? Hiçbir şey almadım ben daha, size soruyorum.

İki önerdiğim soğutucu da sığıyor gibi AK620 tam sınırda 160M büyüklüğü var kasanın soğutucu desteği de 160M.

5600 için bu yeterli olur, bu bütçede sıvı soğutma almak bence mantıklı değil.

5600 için bu yeterli olur, bu bütçede sıvı soğutma almak bence mantıklı değil.
Hocam eminseniz ben direkt siparişi vereceğim. Sorun çıkmaz değil mi?

Geri
Yukarı