Ryzen 5 5600H yük altında en fazla kaç derece olmalı?

Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Yaklaşık bir hafta önce Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop aldım. Ryzen 5 5600H işlemcim yük altındayken 90 dereceleri görüyor. Bu durum herhangi bir sorun yaratır mı? Maximum ısı değeri kaç olmalı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir yük altındayken o dereceye ulaştı ve kaç W kullandı? Hwinfo64 programı açık bir şekilde test yaptıktan sonra hem işlemci Watt değerini hem de İşlemci sıcaklığını gösteren sekmeyi atabilir misiniz?

1656935464621.png

İyi günler arkadaşlar. Yaklaşık bir hafta önce Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop aldım. Ryzen 5 5600h işlemcim yük altındayken 90 dereceleri görüyor. Bu durum herhangi bir sorun yaratır mı? Maximum sıcaklık değeri kaç olmalı sizce?

Bu değer biraz fazla ama laptoplar çok ısınıyor zaten.

İyi günler arkadaşlar. Yaklaşık bir hafta önce Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop aldım. Ryzen 5 5600h işlemcim yük altındayken 90 dereceleri görüyor. Bu durum herhangi bir sorun yaratır mı? Maximum sıcaklık değeri kaç olmalı sizce?

Yaz olması dolayısıyla yüksek olması biraz normal, soğutucu kullanmanızı öneririm.

İyi günler arkadaşlar. Yaklaşık bir hafta önce Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop aldım. Ryzen 5 5600H işlemcim yük altındayken 90 dereceleri görüyor. Bu durum herhangi bir sorun yaratır mı? Maximum sıcaklık değeri kaç olmalı sizce?

Normal hocam.

Açtığım şu konu sorunun hakkında yardımcı olabilir:

Yeni konular

Geri
Yukarı