Ryzen 5 5600X için ASUS TUF X570 PLUS uygun mu?

Hocam maalesef yaşıyorum ama ben çözümü kırmızı USB girişlerine takmakla buldum ve mavi ekran alıyordum meğer problem USB girişlerinde problem varmış
İşlemciden kaynaklı diyorlar ve sürücü güncellemesi yaptım fakat hala sorun devam ediyor.
Bu problemi Technopat nasıl görmüyor anlamış değilim.
Bütün teknoloji sitelerinde haberi yapılmış.
Hocam 1.patch gelmişti yaptım ama 2. bekliyorum bakalım zamanla çözülür umarım.
Eki Görüntüle 986577
En üstteki beta sürümündeki patch i indirdiğinizde de sorun çözülmedi mi yoksa henüz indirmediniz mi tam anlayamadım. Eğer indirdiyseniz aşağıdaki linkte B550-E için de bazı çözümler bulabilirsiniz. Sanırım sorun kısmen çözülmüş ama bazılarında hala devam ediyor. İsterseniz deneyebilirsiniz belki düzelir 😌

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Xe de BIOS güncellemesi gelmedi güncel 5000 serisi uyumlu zaten alın uğraşmayın
Tam olarak anlayamadım B550-E mi almamı öneriyorsunuz ?

En üstteki beta sürümündeki patch i indirdiğinizde de sorun çözülmedi mi yoksa henüz indirmediniz mi tam anlayamadım. Eğer indirdiyseniz aşağıdaki linkte B550-E için de bazı çözümler bulabilirsiniz. Sanırım sorun kısmen çözülmüş ama bazılarında hala devam ediyor. İsterseniz deneyebilirsiniz belki düzelir 😌

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak anlayamadım B550-E mi almamı öneriyorsunuz?

Hocam beta BIOS kurmuyorum final sürümü bekliycem.

Yeni konular

Geri
Yukarı