Ryzen 5 5600X için soğutucu önerisi

introdus

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün yaptığım araştırmalar ve forumdaki bilgi alışverişinden sonra Ryzen 5 5600X almaya karar verdim. Fakat, bu işlemciyi istersek stok fanlı istersek fansız bir şekilde sipariş verebiliyoruz bazı sitelerde. İşlemcinin yanında gelen fan yeterli midir? Ki bazı oyunlarda 80 85 dereceleri gördüğünü gördüm ama bir problem çıkarmayacağını söylüyor herkes. Eğer stok fanla kullanma kardeşim diyosanız 300 - 500 lira bandında uygun bir hava soğutucu varsa stok fandan çok daha performanslı önerirseniz sevinirim.

Ucuz istersen;
Biraz daha eklerim kaliteli olsun dersen; (T6 ile aynı güçte sadece kalite olarak iyi.)
ARGB istersen;
Bütçen varsa açık ara iyi;

Fiyat performans: Arctic Freezer 34 E-Sports DUO.
Overpriced ve performansı muadillerine göre düşük.
Pahalı ama sıvı soğutma seviyesi: NH-D15.
Overpriced.
Sıvı soğutma: Arctic Freezer II 280mm - 240mm.
O işlemci için gereksiz.

Ucuz istersen;
Biraz daha eklerim kaliteli olsun dersen; (T6 ile aynı güçte sadece kalite olarak iyi.)
ARGB istersen;
Bütçen varsa açık ara iyi;

Overpriced ve performansı muadillerine göre düşük.

Overpriced.

O işlemci için gereksiz.
Artic 34 neden çöp hocam? Baya öneriliyordu. Almayı düşünüyordum. Çöpse paramı gömmeyeyim ona.

Arctic 34 neden çöp hocam? Baya öneriliyordu. Almayı düşünüyordum. Çöpse paramı gömmeyeyim ona.
Çöp değil, fiyatına göre performansı düşük. Eskiden çok ucuzdu ve performansı iyiydi. Şu an değil. Attığım 4 ürün de Freezer 34 DUO'dan daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı