Ryzen 5 5600X için termal macun önerisi

xBruno

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
Crucial CL16 3200 mhz
Ekran kartı
Biostar RX 570 8GB
Anakart
MSI MAG B550 Tomahawk
İşlemci
Ryzen 5 5600X
Merhaba arkadaşlar, ben yeni kule tipi soğutucu alacağım onun için ucuz orta termal macun lazım hemen kurumayan işlemciden hemen eriyip gitmeyenlerden anlarsınız ya kaliteli olsun.

Bütçenize göre Arctic MX-4 (96 TL) veya Wipaste C2 (57 TL) alabilirsiniz.

Düzenleme: MX-4 Amazon'da tükenmiş. Sık sık stoğa sokuyor Amazon. Kollayıp alabilrsiniz. Piyasada MX-4'ün sahtesi bol. Başka yerden almamanızı öneririm.

Kule tipi soğutucularda sürülü veya yanında geliyor. Boşuna masraf etmene gerek o macunlar yeterlidir.
alıcağım ürün bu https://www.hepsiburada.com/snowman...ler-fan-p-HBV00000UVGM8?magaza=ramtechdonanim ama bu ürünü 3 veya 4 ay kullanıcam yeni sıvı soğutma alıcaktım işlemcim 86 derecelerde durmasın diye şimdilik bunu alıcam içinden çıkan termal macun youtube vidyolarında gözüküyor yeterlimi bilmiyorum ama sıvı soğutma alıcağım için yine bir tane termal macun lazım
Bütçenize göre Arctic MX-4 (96 TL) veya Wipaste C2 (57 TL) alabilirsiniz.

Düzenleme: MX-4 Amazon'da tükenmiş. Sık sık stoğa sokuyor Amazon. Kollayıp alabilrsiniz. Piyasada MX-4'ün sahtesi bol. Başka yerden almamanızı öneririm.
orjn olduğunu nası anlarım biliyormuydun?

@xBruno yeterli. Baktın 6-7 ay sonra sıcaklıklar eskiye oranla yükselmiş macun değişimi yaparsın. Bugün orta kalite bir macun da sürsen en pahalısını da sürsen oynatacağı 1-2 derece. Ben kule tipinin macunu Ekim ayından beri duruyor sıcaklıklarım hala aynı misal.
teşekkürler brom çok saol

alıcağım ürün bu https://www.hepsiburada.com/snowman...ler-fan-p-HBV00000UVGM8?magaza=ramtechdonanim ama bu ürünü 3 veya 4 ay kullanıcam yeni sıvı soğutma alıcaktım işlemcim 86 derecelerde durmasın diye şimdilik bunu alıcam içinden çıkan termal macun youtube vidyolarında gözüküyor yeterlimi bilmiyorum ama sıvı soğutma alıcağım için yine bir tane termal macun lazım

orjn olduğunu nası anlarım biliyormuydun?
Ben geçen ay MX-4 satın aldım. Kutunun üzerinde QR kod var. Bu kodun yarısını kupon gibi gri, kazınabilir bir malzemeyle kaplamışlar. Orayı kazıyıp kodu okuttuğumda Arctic'in sitesine yönlendirdi ve orijinal olduğunu doğruladım. Bununla birlikte Amazon'dan satın alarak güvenli bir satıcıdan almış oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı