Ryzen 5 5600X işlemci için ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
8000
Güvenliğini bilmem, tanınmış sitelerden biri İngiltere'de. Şuan stok tükenmiş zaten, takip etmeniz gerekecek alarm falan kurabilirsiniz. Ve Türkiye'ye kargolama yaptıklarını sanmıyorum, oradan bir tanıdığınız alıp size getirmeli/göndermeli. Ben bu şekilde yaptım. Ya da AmazonGermany satıcısı arada birkaç stok sokuyor satışa, arkadaşım da oradan aldı, sabahın 8'inde falan girip almıştı. Orayı da takip edin. İmkan varsa, aynı paraya Türkiye'de daha düşük seviye kart alacağıma, bu şekilde dışarıdan iyisini getirmek çok daha mantıklı. Garantisi dışarıda oluyor fakat oradan tanıdık varsa çok da sorun değil bence.
Almanya’da yaşıyor tüm akrabalarım onlar Türkiye’ye gelirken satın alıp bana getirebilirler o halde.

Son düzenleme:
Almanya’da yaşıyor tüm akrabalarım onlar Türkiye’ye gelirken satın alıp bana getirebilirler o halde.
Tabiki böyle bir seçeneğiniz varsa en iyisi bu olur. Ben 10000 TL'ye ROG 3070Ti bulmuştum Almanya'dan, sonradan 1 ay beklemek istemeyip daha fazlaya burdan aldım.
Gümrük vergisi ödemeyecekleri için sizin Almanya'dan sipariş verdiğinizden daha ucuzuna ordan alabilirler.

Tabiki böyle bir seçeneğiniz varsa en iyisi bu olur. Ben 10000 TL'ye ROG 3070Ti bulmuştum Almanya'dan, sonradan 1 ay beklemek istemeyip daha fazlaya burdan aldım.
Gümrük vergisi ödemeyecekleri için sizin Almanya'dan sipariş verdiğinizden daha ucuzuna ordan alabilirler.
Yakın zamanda geleceklerini öğrenip bir sordurayım fiyatları çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı