Ryzen 5 5600X mavi ekran

İşletim sistemi
Windows 10

merttdeveci

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bu durumla ilgili üçüncü konum olsa gerek... Bir şekilde format atmayı başardım ve mavi ekran hatası geçti sanarken tekrardan devam etmeye başladı. Sistem bazen kendini yeniden başlatıyor ve başlattıktan sonra mavi ekran veriyor.

CPU: Ryzen 5 5600X.
GPU: ASUS RX580 8 GB.
Anakart: B550M PRO-VDH-Wi-Fi
Versa J23 tg 650W PSU.

Minidump dosyalarım: mini.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim. Biosum güncel gözüküyor 7C95v25 versiyonu kurulu. Scannow komutunu uyguladım temiz çıktı. Uyumadan önce memtesti başlattım sonuçlarına bakayım hemen.
BIOS güncel değil güncelle. Yeni çıkacak BIOS'ları da takipte kalın ve yükleyin.

BIOS default edip kaydedin.

Windows güncellemelerini kontrol edin.
DDU rehberini uygulayıp güncel GPU sürcünüzü kurun.
Bunu uygulayın:
Hocam tekrardan zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. Önerdiğiniz v26 bios güncellemesi beta sürüm. Yüklemem doğru olur mu?

Hocam tekrardan zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. Önerdiğiniz v26 bios güncellemesi beta sürüm. Yüklemem doğru olur mu?
Yüklemeniz için verdiğime göre?

O temel bilgidir ve bilinçsiz kişiler yüklemesin diye deniliyor. Önerdiğimize göre yüklemen gerekli zarar görmüyoruz ki söylüyoruz.
Anakartın ne gibi farkını bilmek istiyorsunuz? Konu ile farkın ne alakası var?

O temel bilgidir ve bilinçsiz kişiler yüklemesin diye deniliyor. Önerdiğimize göre yüklemen gerekli zarar görmüyoruz ki söylüyoruz.
Anakartın ne gibi farkını bilmek istiyorsunuz? Konu ile farkın ne alakası var?
Anladım hocam o halde beta versiyonu kurup bilgi vereceğim.
@Murat5038 hocam dediğiniz gibi yaptım şuan herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Mavi ekran yemedim. İlginiz ve zamanınız için çok teşekkür ederim.
@Murat5038 hocam tekrardan rahatsızlık veriyorum kusura bakmayın. Az önce lol clientini güncellerken mavi ekran verdi dump dosyasını paylaşıyorum.

minidump : dump.rar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı