Ryzen 5 5600X stok soğutucu yeterli olur mu?

Başlıkta belirttiğim işlemci için stok soğutucu yeterli olur mu? Yük altında kaç derece olur? Ve eğer yetersizse hangi soğutucuları önerirsiniz?
Hocam özellikle böyle sıcak havalarda CPB açık bir şekilde stok soğutucu kesinlikle yeterli olmayacaktır. Bütçeniz nedir? Ona göre bir model önerelim.

Ben stok soğutucu ile kullanıyorum. Sen kullanma. Daha çalışmasını istiyorsan sıvı soğutucu ile kullan. Stok soğutucu kutu ile alsan bile 300-400 gibi bir rakamı var. Sen tray olarak 5600 al. Bir tane sıvı soğutucu aldın mı daha iyi olacaktır.

Ben stok soğutucu ile kullanıyorum. Sen kullanma. Daha çalışmasını istiyorsan sıvı soğutucu ile kullan. Stok soğutucu kutu ile alsan bile 300-400 gibi bir rakamı var. Sen tray olarak 5600 al. Bir tane sıvı soğutucu aldın mı daha iyi olacaktır.
Hazır sistem olduğu için stok soğutucu ile geliyor.

Hazır sistem olduğu için stok soğutucu ile geliyor.

Hazır sistemi nereden satın alıyorsun bilmiyorum ama onu değiştirme imkanı olması lazım. Bence onu müşteri hizmetlerine boşuna 300-500 harcamamaya bak. Ben bile bir kez daha 400-500 TL harcamamak için sıvı soğutucu almadım.

Geri
Yukarı