Ryzen 5500 ile Uyumlu AM4 Soket Anakart Önerisi

4 ram slotu olması ve m2 soketi olması güzelmiş. Peki linkteki site güvenilir midir ? daha önce tebilon diye bir satıcı görmediğim için soruyorum.

Sağlamdır hocam, Msi partneriymiş.

Sağlamdır hocam, Msi partneriymiş.

Tamamdır. Teşekkür ederim hocam.

Bu anakartı alacağım arkadaşlar herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim.

Tamamdır. Teşekkür ederim hocam.

Bu anakartı alacağım arkadaşlar herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim.

Amazon da telibonda güvenilir lakin sen B450'yi alma bütçen varken beni dinle B550'yi alki zaten o anakart eğer bir gün işlemci veya ekran kartı değiştirirsen uzun süre götürür seni. Şu an Amazon da da iyi fiyatı.

Amazon da telibonda güvenilir lakin sen B450'yi alma bütçen varken beni dinle B550'yi alki zaten o anakart eğer bir gün işlemci veya ekran kartı değiştirirsen uzun süre götürür seni. Şu an Amazon da da iyi fiyatı.

Hocam kafamı karıştırdın sepete B550M ekledim şu an 480 GB SSD var ama yetmiyor. Hazır baştan kurulum yaparken bir 480 SSD daha ekleyeyim dedim. Bu SSD iyi midir?
480-960 GB bandında başka model önerisi yapar mısın?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221209-084337_Chrome.jpg
    Screenshot_20221209-084337_Chrome.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 22
Hocam kafamı karıştırdın sepete B550M ekledim şu an 480 GB SSD var ama yetmiyor. Hazır baştan kurulum yaparken bir 480 SSD daha ekleyeyim dedim. Bu SSD iyi midir?
480-960 GB bandında başka model önerisi yapar mısın?

O SSD'yi alma N11'den PNY CS900 2.5" 480 GB SATA 3 SSD seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Bunu al daha iyi ondan. Kronik sorunu olmayan tek SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
O SSD'yi alma N11'den PNY CS900 2.5" 480 GB SATA 3 SSD seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Bunu al daha iyi ondan. Kronik sorunu olmayan tek SSD.
PNY pek duyulmayan bir marka ama sorun olmaz değil mi?

PNY pek duyulmayan bir marka ama sorun olmaz değil mi?
Pny nasıl duyulmayan marka araştır.

Pny nasıl duyulmayan marka araştır.

Teşekkür ederim ben daha önce pek görmemiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı