Çözüldü Ryzen 5800H'de çekirdek sayısı düşük gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hayır, hiç kurcalamadım o tür yerleri.
Görev yöneticisi paylaşmamışsınız ama paylaştığınız şey teori için yeterli. Siz kurcalamadıysanız da birisi burayı kurcalamış. Orada işlemci sayısındaki tiki kaldırın, tamam deyin. Arkadaki pencerede de uygula deyin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Sonra görev yöneticisi üzerinden durumu kontrol edin.
Görev yöneticisinden tam ekran şekilde ekran görüntüsü alabilir miyiz?
Windows + R yapın, msconfig yazın, önyükleme sekmesine gelin, gelişmiş seçeneklere basın. Oranın da ekran görüntüsünü görürsek iyi olur.

Daha önce "çekirdek artırma", "süper üstün muazzam FPS canavarı sistem ayarları", "işlemci uçurma", "çekirdek kilidi açma", "tüm çekirdekleri kullanma" vb. videolar izleyip sağı solu karıştırdınız mı?

1638377672396.png

Görev Yöneticisi'nden tam ekran şekilde ekran görüntüsü alabilir miyiz?
Windows + R yapın, MSConfig yazın, önyükleme sekmesine gelin, gelişmiş seçeneklere basın. Oranın da ekran görüntüsünü görürsek iyi olur.

Daha önce "çekirdek artırma", "süper üstün muazzam FPS canavarı sistem ayarları", "işlemci uçurma", "çekirdek kilidi açma", "tüm çekirdekleri kullanma" vb. videolar izleyip sağı solu karıştırdınız mı?

Hayır hiç kurcalamadım o tür yerleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, hiç kurcalamadım o tür yerleri.
Görev yöneticisi paylaşmamışsınız ama paylaştığınız şey teori için yeterli. Siz kurcalamadıysanız da birisi burayı kurcalamış. Orada işlemci sayısındaki tiki kaldırın, tamam deyin. Arkadaki pencerede de uygula deyin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Sonra görev yöneticisi üzerinden durumu kontrol edin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı