Ryzen 7 3700U-RX Vega 10 düşük performans veriyor

ozkens

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta yazan sisteme sahip laptopum var. RAM tek slotlu 3GB yakın erkan kartına RAM ayrılıyor. Aynı sistemin internetteki oyun testlerine baktığımda GTA 5'te bile 30-40 FPS alırken benim laptop ETS 2'de en düşük ayarlara 40 FPS zor görüyor. Sizce problem ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'iniz çift kanal mı? Kaç GB RAM'iniz var? 8 GB RAM APU sistemler için yeterli değil. Çift kanal 8+8 GB RAM en performanslı olandır.
Üstteki arkadaş zaten söylemiş ama size RAM konusunda da yarımcı olabiliriz yeni konu açıp RAM hakkında CPU-Z'den Memory ve SPD sekmesini atmanız gerekiyor açtığınız konuya beni de etiketleyebilirsiniz. Ben yardımcı olamazsam moderatör Yener abi yardımcı olur.

RAM'iniz çift kanal mı? Kaç GB RAM'iniz var? 8 GB RAM APU sistemler için yeterli değil. Çift kanal 8+8 GB RAM en performanslı olandır.
hocam çift kanallı tekinde 8gb ram var. Ama ben bir 8gb daha ram alırsam değişen bir şey olmayacağını düşünüyorum. İnternetteki testlerde de 8gb kullanıyorlardı

hocam çift kanallı tekinde 8gb ram var. Ama ben bir 8gb daha ram alırsam değişen bir şey olmayacağını düşünüyorum. İnternetteki testlerde de 8gb kullanıyorlardı
Bilgisayarınızı tozlu ortamda veya sabit olmayan bir yerde mi kullanıyorsunuz? Yani temizlik yaptınız mı yakın zamanda? En son ne zaman sürücü güncellemesi yaptınız? Bu gibi unsurlar da önemli. Ayrıca normal performansında çalışıyor olsaydı 1 tane daha 8 GB RAM almak %50'den fazla FPS artışına sebep olurdu. RAM APU laptoplarda bayağı önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı