Ryzen 7 3700x ve RTX 2080 Super sistemde donma sorunu

urktdbyme

Hectopat
Ara sıra bilgisayarım durup dururken donmakta. Az önce hiç olmadığı kadar dondu bilgisayarım yeni ve özellikler 2080 Super 3700X ve B550-E GAMING. Az önce LoL oynuyordum bilgisayar bir anda donmaya basladı ve birkaç saniye sonra PC kapanmadı ama monitör gitti. Kapatıp açmayı denedim ekran gelmedi ve anakartta turuncu bir ışık yanıyordu. Sonra bir daha deneyince düzeldi ekran geldi ve PC şuan çalışıyor.

Ara sıra bilgisayarım durup dururken donmakta. Az önce hiç olmadığı kadar dondu bilgisayarım yeni ve özellikler 2080 Super 3700X ve B550-E GAMING. Az önce LoL oynuyordum bilgisayar bir anda donmaya basladı ve birkaç saniye sonra PC kapanmadı ama monitör gitti. Kapatıp açmayı denedim ekran gelmedi ve anakartta turuncu bir ışık yanıyordu. Sonra bir daha deneyince kapandı.
Sabit diskinizde veya kullanıyorsanız eğer SSD'de, sorun olabilir diye düşünüyorum.
HDTune ile tarama yapıp sonuçlarını atabilirmisiniz?.

Sabit diskinizde veya kullanıyorsanız eğer SSD'de, sorun olabilir diye düşünüyorum.
İnternet sitesinde free trial yazıyor.Oradan indiriyorum.
İnternet sitesinde free trial yazıyor.Oradan indiriyorum.

Ara sıra bilgisayarım durup dururken donmakta. Az önce hiç olmadığı kadar dondu bilgisayarım yeni ve özellikler 2080 Super 3700X ve B550-E GAMING. Az önce LoL oynuyordum bilgisayar bir anda donmaya basladı ve birkaç saniye sonra PC kapanmadı ama monitör gitti. Kapatıp açmayı denedim ekran gelmedi ve anakartta turuncu bir ışık yanıyordu. Sonra bir daha deneyince düzeldi ekran geldi ve PC şu an çalışıyor.

Sistemi tam yazar mısınız PSU problemi gibi duruyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 28
burada nereye tıklıcam tam olarak

Seasonic focus 850W 80+ Gold

Seasonic focus 850W 80+ Gold
Error Scan var, oraya bas
1596113075040.png

Sonra,
1596113093347.png
Buradaki tiki kaldır, eğer tik varsa üzerinde. Start Tuşuna bas, ve bekle. Sİstemine göre değişiklik gösterebilir bitme süresi, ve kısa sürmeyecek. 1-2 Saat'ini ayır.
Sonra ne kadar yeşil ve kırmızı kare var orayı SS alıp buraya at. :D.

Geri
Yukarı