Ryzen 7 3800X PC toplama

Hocam Aynı Sekmente İşlemcisi Bi Tık İyi Olan pc Yok mu?
Gönül ister ki RTX3060ti olsun. Ama bütçenizi 3k 4k daha çıkarmanız gerek. Bu konuda daha isabetli öneriler yapan arkadaşlar olacaktır.
Hocam 2 Tane Buldum Hazır Sistem Fakat İkisi Arasında Kaldım Hangisi Daha İyi?

Son düzenleme:
Hocam Aynı Sekmente İşlemcisi Bi Tık İyi Olan pc Yok mu?

Hocam 2 Tane Buldum Hazır Sistem Fakat İkisi Arasında Kaldım Hangisi Daha İyi?

RTX3060ti daha doğru karar olur fakat işlemci diğerinde daha iyi. İkisi icinde m.2 ssd tercih edilebilir. 970 Evo Plus seçebilirsiniz. Soğutucu yok, iyi bir kule tipi soğutucu işinizi fazlasıyla görür. Teknik detaylara pek fazla hakim değilim yanlış yönlendirmek istemiyorum.

@kino siz bu konuda ne düşünüyorsunuz hocam?

RTX3060ti daha doğru karar olur fakat işlemci diğerinde daha iyi. İkisi icinde m.2 ssd tercih edilebilir. 970 Evo Plus seçebilirsiniz. Soğutucu yok, iyi bir kule tipi soğutucu işinizi fazlasıyla görür. Teknik detaylara pek fazla hakim değilim yanlış yönlendirmek istemiyorum.

@kino siz bu konuda ne düşünüyorsunuz hocam?
Hocam @kino hocamın düşüncesini de alırım ama şöyle bir soru var aklımda rtx 3060ti nasıl 16000 TL lik bir sisteme düşüyor normal fiyatı 14000 TL bu işte bir terslik yok Mudur? Ya da fırsat ürünü müdür? Pek güvenemedim de

Malesef piyasa şartları böyle. Mining ve çip sorunu, ekran kartı stok durumu, gereksiz fiyat artışı vs. bir çok nedeni var. Bir yıl önce sistem topladım öncesinde de bir yıl bekledim ancak ekran kartı sorunu hala devam ediyor. Hazır sistemle birlikte almanız daha mantıklı. Diğer türlü benim gibi sistemi kurup stok ve fiyatların düzelmesini beklemeniz kaçınılmaz olur.

İtopya'daki 3060 Ti stoklarda yok sepete eklemeye çalışınca hata veriyor. Bütçe nedir tam bilmiyorum ama 14-15K ise bu iki sistemden birisi alınıp geçilebilir. 3060 Ti ise çok zor.

İtopya'daki 3060 Ti stoklarda yok sepete eklemeye çalışınca hata veriyor. Bütçe nedir tam bilmiyorum ama 14-15K ise bu iki sistemden birisi alınıp geçilebilir. 3060 Ti ise çok zor.

Teşekkürler hocam fakat bu sistemlerden hangisi daha iyidir almışken en iyisini alayım ve bu sistemler dolandırıcı değildir değil mi çünkü rtx3060 bu kadar ucuz değil yani sahte midir bunu da merak ediyorum sorularımı cevaplarsanız mutlu olurum :)

Teşekkürler hocam fakat bu sistemlerden hangisi daha iyidir almışken en iyisini alayım

6600 XT kas gücü olarak daha iyi bir kart sistemde kullanılan model bu kartın en iyilerinden olan Red Devil, RTX 3060 ise kas gücü daha zayıf ama Ray Tracing açıkken performansı bir tık daha iyi ve DLSS, FSR'a kıyasla daha gelişmiş. Tabii bir sonraki yamada AMD tarafından RSR geleceği için bunun detaylarını şimdiden pek bilmiyoruz.

6600 XT kullanıcısı olarak ben bu sistemi tercih ederdim ama RTX 3060 da tabii ki üzmez.

6600 XT kas gücü olarak daha iyi bir kart sistemde kullanılan model bu kartın en iyilerinden olan Red Devil, RTX 3060 ise kas gücü daha zayıf ama Ray Tracing açıkken performansı bir tık daha iyi ve DLSS, FSR'a kıyasla daha gelişmiş. Tabii bir sonraki yamada AMD tarafından RSR geleceği için bunun detaylarını şimdiden pek bilmiyoruz.

6600 XT kullanıcısı olarak ben bu sistemi tercih ederdim ama RTX 3060 da tabii ki üzmez.
Anladım hocam bir sorum daha olacak acaba 6600 XT sistemi sahte midir çünkü normalde bu kadar ucuz değil cevaplarsanız sevinirim :)

Anladım hocam bir sorum daha olacak acaba 6600 XT sistemi sahte midir çünkü normalde bu kadar ucuz değil cevaplarsanız sevinirim :)

Tabii ki değildir, bence fiyatı makul. Hazır sistem olduğu için tekli almaktan daha ekonomik yalnızca. Satıcı güvenilir ve bilindik bir site.

Yeni konular

Geri
Yukarı