Ryzen 7 4750G için sistem toplama

Sefkan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yazın sistemime yeni anakart RAM PSU almayı düşünüyorum. Ryzen 7 4750G işlemci almayı düşünüyorum. Hem APU olduğu için hem de güçlü olduğu için ileride daha güçlü ekran kartı takarım diye peki en uygun fiyata anakart 2x8'den 16 GB RAM'le nasıl toplayabilirim? Teşekkürler.

Arkadaşlar, yazın sistemime yeni anakart RAM PSU almayı düşünüyorum. Ryzen 7 4750G işlemci almayı düşünüyorum. Hem APU olduğu için hem de güçlü olduğu için ileride daha güçlü ekran kartı takarım diye peki en uygun fiyata anakart 2x8'den 16 GB RAM'le nasıl toplayabilirim? Teşekkürler.

Crucial Ballistix 8 GB 3000 MHz DDR4 BL8G30C15U4B-Kutusuz Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bundan 2 tane takıp Fsp FSP600-60AHBC 600W ATX Power Supply - incehesap.com bu da alınabilir.

600Watt'lık model baz alınarak konuşuyorum. 12v kanalından maksimum 540Watt verebiliyor, düşük profil PSU olması da cabası. 32dB altında ses vermesi iyi bir durum, korumaları da güzel duruyor. Ayrıca bir eksisi de 80+ özelliği bulunmuyor.

Geri
Yukarı