Ryzen 7 5800x3D işlemcisi için anakart ve soğutucu önerisi

Hocam tartışma alevlensin istemiyorum. Başka bir başlık açarım karşılaştırma için. Teşekkür ederim. :) Bir de nasıl 5800x3D desteklemiyor hız aşırtmayı anlayamadım YouTube'da videosu var ve satılan sitelerde desteklediğine dair işaret var. Buna da bir açıklık getirebilir miyiz? :)
O işlemcide OC imkanı yok. Sunulan tavan hızlar neyse ona ulaşıyorsunuz.

Ama siz çok cahilsiniz ve dediklerimi dahi okumuyorsunuz.

Eki Görüntüle 1718632

Alın size test kaynağı. Kendi düşünceleriniz size kalsın ama durum ortada. Saçmalamayın bence.

Paylaştığım soğutucu sunduğum incelemenin güncelleme almamış hali ve buna rağmen performanslı. Bunu da yazdım. Ama okumak istemiyorsunuz ya da işinize gelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

11700K gibi gereksiz miktarda W tüketen bir işlemci ile performansı.

Aşırı markacı bir elemansınız.
Merak etme okuyorum attığın testte Aorus elit modeli bile geçmiyor.
O yüzden cevap vermiyorum;
Fiziksel bişey yapmadığın için verilere bakıp hareket etmen kolay.

Merak etme okuyorum attığın testte Aorus elit modeli bile geçmiyor.
O yüzden cevap vermiyorum;
Fiziksel bişey yapmadığın için verilere bakıp hareket etmen kolay.
Sizin algı probleminiz var. Fiyatına oranla soğuk kalabilme gücü olarak kötü bir anakart. Bu ne demektir? Güçlü işlemcilerle oluşacak olası yüklerde diğer parçalar daha sıcak olacaktır.

1.jpg

Dünyanın en bilgisi insanı siz değilsiniz. Merak etmeyin, bende değilim. Önerdiğiniz Gigabyte B550M Aorus Elite ise dünyanın en iyi anakartı değil. Gerçekten yazık.

Sizin algı probleminiz var. Fiyatına oranla soğuk kalabilme gücü olarak kötü bir anakart. Bu ne demektir? Güçlü işlemcilerle oluşacak olası yüklerde diğer parçalar daha sıcak olacaktır.

Eki Görüntüle 1718644

Dünyanın en bilgisi insanı siz değilsiniz. Merak etmeyin, bende değilim. Önerdiğiniz Gigabyte B550M Aorus Elite ise dünyanın en iyi anakartı değil. Gerçekten yazık.
Ya en iyisi demiyorum ki arkadaşım kondansatörleri japon
ses çipi çok iyi denemiş olduğum için dedim.

Ya en iyisi demiyorum ki arkadaşım kondansatörleri Japon
Ses çipi çok iyi denemiş olduğum için dedim.
Siz neyi baz alıyorsunuz? Kondansatör Japon nedir? Ben size 1 milyona yakın takipçisi olup aktif şekilde içerik sunan bir teknoloji kanalının incelemesini sunuyorum. Soğutucuya söz ediyorsunuz video paylaşıyorum. "Hayır, sen yanlışsın, bilmiyorsun". Gerçekten çok sorunlu bir yaklaşım bu. Tekrar ediyorum, yazık.

Siz neyi baz alıyorsunuz? Kondansatör Japon nedir? Ben size 1 milyona yakın takipçisi olup aktif şekilde içerik sunan bir teknoloji kanalının incelemesini sunuyorum. Soğutucuya söz ediyorsunuz video paylaşıyorum. "Hayır, sen yanlışsın, bilmiyorsun". Gerçekten çok sorunlu bir yaklaşım bu. Tekrar ediyorum, yazık.
Tamam sen çok doğrusun ben iyi araştırmamışım.
Ben her zaman araştırıp hareket ettim. Lakin istediğimi elde edemedim.
sen ne kadar bunun rengi beyaz desende , benim için fiziksel bir şekilde tecrübe ettiğim şey bana doğrudur.Senin önerdiğin şeyleri kötülemedim , sen benimkini kötüledin bencil olmaktan vazgeç.

Tamam sen çok doğrusun ben iyi araştırmamışım.
Ben her zaman araştırıp hareket ettim. Lakin istediğimi elde edemedim.
sen ne kadar bunun rengi beyaz desende , benim için fiziksel bir şekilde tecrübe ettiğim şey bana doğrudur.Senin önerdiğin şeyleri kötülemedim , sen benimkini kötüledin bencil olmaktan vazgeç.
Aynı soğutucudan arkadaşım almıştı. Yapma etme alma dedim. Coreliquid fazla hava alıyor ve pompası çabuk bozuluyor. Ayrıca tartıştığınız @Uchiha Shisui gayet bilgili bir arkadaş. Bilmediğiniz konuya yorum yapmayın lütfen ve kronik sorunla dolu olan coreliquid rezil soğutucusunu önermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı