Ryzen 9 3900X için anakart tavsiyesi

Peki o zaman herhangi bir X570 anakart alıyorum
Hocam tabi ki hepsi aynı değil. Giriş, giriş-orta, orta, orta-üst, üst segment olarak ayrılmaktalar. Ortanın krallarını yazdık zaten. Çok seçenek yok şunlardan gözünüze güzel görüneni alın derim;

Evet 200TL aştım kusura bakmayın ama krallar böyle. 3900X takacaksınız yani biraz daha kıyın paraya derim :)

Bakın bu kişisel bir düşüncemdir;
MSI servisi yüzünden sorun yaşadığım için inanın çöpü olsa alıp da kullanmam fakat bu benim kişisel düşüncem ben ürünüm bozulunca arkasında duracak servis bulamadıktan sonra napayayım anakartı, fakat yanlış anlaşılmasın MSI kötü demiyorum Türkiye garantisi servisi kötü.
Sizin işiniz görülmemiş, memnun kalmamışsınız, benim işim görülmüş memnun kalmışım. Sizin kişisel görüşünüz olduğu için değil, aynı durumu Asus, Evga yada x firmasında yaşasaydınız yine aynı şeyleri söyleyecektiniz. Bu yüzden kişisel görüş ile alakası yok. İnsanoğlu işine nasıl geliyorsa öyle yorumluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı