Ryzen 9 5900X için sıvı soğutucu tavsiyesi

Aynı işlemciyi Lian Li galahad 360 ile kullanıyorum. Yük altında 60-65 derece oluyor, güzel değerler. Lian Li galahad 360 veya Arctic Liquid Freezer öneririm.

Teşekkür ederim fakat dediğniz ürünler su anda butçemi aşıyor ben su anda 1400 TL var bununla alabileceeğim en iyi ürün en sağlam ürün nedir acaba piyasada söz edilen iki tane var MSI MAG 360 ve PF360 bunlardan hangisini almak daha mantıklı olur.

Teşekkür ederim fakat dediğniz ürünler su anda butçemi aşıyor ben su anda 1400 TL var bununla alabileceeğim en iyi ürün en sağlam ürün nedir acaba piyasada söz edilen iki tane var MSI MAG 360 ve PF360 bunlardan hangisini almak daha mantıklı olur.

Önümüzdeki cuma gecesi Gaming Gecesi'ne bak dostum, Lian Li 360 MM ve 240 MM çok güzel indirimlere giriyor hemen her hafta. Bu hafta yoktu sanırım.

Önümüzdeki cuma gecesi Gaming gecesi'ne bak dostum, Lian Li 360 mm ve 240 mm çok güzel indirimlere giriyor hemen her hafta. Bu hafta yoktu sanırım.

Şimdi birçok ürün kafamı karıştırdı. Gerçekten kafam ağrıdı. Ne zormuş seçmek. Lian Li var MSI var SilverStone var bir de indirim var diyorsunuz ne yapacağımı şaşırdım. Araştırdım MSI MAG 360rnin pompa gücü yüksek SilverStone CFM(hava üfleme) yüksek yani hangisi daha çok önemli diğer özellikler hemen hemen aynı tabii bir de marka olayı var. Ekte 3 tane ürünün özellikleri var hangisini tercih etmem daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• sıvı seçimi.png
    sıvı seçimi.png
    133 KB · Görüntüleme: 32
Şimdi birçok ürün kafamı karıştırdı. Gerçekten kafam ağrıdı. Ne zormuş seçmek. Lian Li var MSI var SilverStone var bir de indirim var diyorsunuz ne yapacağımı şaşırdım. Araştırdım MSI MAG 360rnin pompa gücü yüksek SilverStone CFM(hava üfleme) yüksek yani hangisi daha çok önemli diğer özellikler hemen hemen aynı tabii bir de marka olayı var. Ekte 3 tane ürünün özellikleri var hangisini tercih etmem daha iyi olur.

Kağıt üstündeki bilgiler yerine Youtube'tan performans testlerine bakabilirsin.

Geri
Yukarı