Ryzen R3 2200G ve RX 560 Performansı Nasıldır?

Berkesuisler

Decapat
Son düzenleyen: Moderatör:
1080p Low ayarlarda 5 yıl götürür gibi geliyor.
Aslına bakarsanız durumun şu sistemi aldıktan sonra 2-2.5 yıl kadar upgrade yapamam.Sizce bu süre içerisinde bana medium/high ayarlarda oynama imkanı verirmi(güncel oyunları).
Ekran kartı low ayarlarda da olsa uzun bir süre götürecektir. Fakat önümüzdeki yıllarda çıkacak oyunlar için RAM takviyesi şart olur gibime geliyor.
Tamamen bir upgrade yapamam ama 1 yıl sonra bir ram takviyesi yapabilirim benim için öenmli olan 2 yıl kadar medium/high ayarlarda oynamak.

Aslına bakarsanız durumun şu sistemi aldıktan sonra 2-2.5 yıl kadar upgrade yapamam.Sizce bu süre içerisinde bana medium/high ayarlarda oynama imkanı verirmi(güncel oyunları).

Tamamen bir upgrade yapamam ama 1 yıl sonra bir ram takviyesi yapabilirim benim için öenmli olan 2 yıl kadar medium/high ayarlarda oynamak.
High’da zorlanacaktır diye tahmin ediyorum.

PUBG'de kullanmayı düşündüğüm ayarlar bu şekilde 50 fps civarında alabilirim diye tahmin ediyorum.AC Odyssey medium/high karışık 35-40 civarlarında alabilirsem benim için yeterli olur.
ss.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı