Ryzen serisinin en iyi işlemcisi nedir?

224 XT kule tipi kullanıyorum gayet memnunum performansından şu anda açık konuma getirdim ama üstte bir arkadaşımızın dediği RAM CL değerini 16 ya çekmeyi ve voltaj ayarlarını inceleyip araştırıyordum daha etkili sonuç alırsam herhangi bir yükseltmeye gitmeme gerek kalmayacak.

Hocam Auto yapın elinizdeki soğutucu hayli hayli yeter OC bile zorlayabilirsiniz rahat olun bellek konusunda ise @BerkayZ87 hocam yardımcı olabilir.

Hocam Auto yapın elinizdeki soğutucu hayli hayli yeter OC bile zorlayabilirsiniz rahat olun belek konusunda ise @BerkayZ87 hocam yardımcı olabilir.

OC işini bilmediğim için fazla kurcalamak istemiyorum sonra iyileştirelim derken daha kötü sonuçlar almayayım. Ama Auto'ya aldım o şekilde bıraktım şu anlık. Desteğiniz için teşekkür ederim:)

Yok demek istediğim OC yapmasını bilmiyorum kötü sonuç dediğim işlemci yakmak, yüksek voltaj.
İşlemci yanan bir şey değil, kapanıyor sistem en kötü. Voltajı zaten default 1.45v veriyor daha yükseğini zaten giremiyorsun anakart kırmızı gösteriyor. Senin performans zaten en dipte, voltajında en üstte çalışıyor şu an.
Zaten korktuğun her şeyin sınırındasın anlayacağın.

İşlemci yanan bir şey değil, kapanıyor sistem en kötü. Voltajı zaten default 1.45v veriyor daha yükseğini zaten giremiyorsun anakart kırmızı gösteriyor. Senin performans zaten en dipte, voltajında en üstte çalışıyor şu an.
Zaten korktuğun her şeyin sınırındasın anlayacağın.

O halde ufaktan araştırıp yapmaya başlayayım.

Attığım konu linkini okursan 3 gündür tüm detayları konuştuk. Aradığın her şey orada var.
teşekkür ederimm

Hocam Auto yapın elinizdeki soğutucu hayli hayli yeter OC bile zorlayabilirsiniz rahat olun bellek konusunda ise @BerkayZ87 hocam yardımcı olabilir.

Overclock attım 4.5GHz çıkarttım ve şu anda aldığım FPS minimum 330 tekrardan ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim <3

Son düzenleme:

Geri
Yukarı