Ryzen Zen APU çıkış tarihi

Tsuki

Kilopat
Daha fazla  
AMD Zen mimarisine sahip APU'larını Computex 2017'den sonra satışa çıkaracak denildi ancak internette pek fazla bilgi bulamadım. Açılan konularda genelde senenin başında açılmış. Bu APU'lar masaüstü bilgisayarları da kapsayacak mı? Tahmini bir çıkış tarihi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Zen mimarisine sahip APU'larını Computex 2017'den sonra satışa çıkaracak denildi ancak internette pek fazla bilgi bulamadım. Açılan konularda genelde senenin başında açılmış. Bu APU'lar masaüstü bilgisayarları da kapsayacak mı? Tahmini bir çıkış tarihi var mı?

Henüz ne zaman çıkıcağında dair bir açıklama yok. Şuan A12 Apular var DDR4 AM4 Soketli.

Çıkacağına dair açıklama yok denmiş alıntılayıp satılan yer var mı diye soruyorsun. Mesajı nasıl okuyorsunuz anlamıyorum.

Arkadaş gerekli cevabı vermiş ama bende sizin nasıl okuduğunuzu merak ediyorum ''Şuan A12 Apular var DDR4 AM4 Soketli.'' bunun neresini anlayamadınız ?

Asıl siz nasıl okuyorsunuz? Arkadaş A12 serisinden söz ediyor.

Sen anlamışsın madem ben yanlış anlamışım meğer A12 APU piyasada varmış. O zaman üstteki soruyu sana da soralım A12 APU satılan yer var mı? Arkadaş akıl tutulması için bugünü özellikle mi seçtiniz?

Sen anlamışsın madem ben yanlış anlamışım meğer piyasada varmış. O zaman üstteki soruyu sana da soralım o zaman A12 APU satılan yer var mı? Arkadaş akıl tutulması için bugünü özellikle mi seçtiniz?
Zaten @Tsuki de nerede satıldığını soruyor. Ne olur biraz mantıklı yazın şu cevabı.

Arkadaş gerekli cevabı vermiş ama bende sizin nasıl okuduğunuzu merak ediyorum ''Şuan A12 Apular var DDR4 AM4 Soketli.'' bunun neresini anlayamadınız ?

Yanlış bilgilendirme yaptığın halde seni raporlamayacağım.

Zaten @Tsuki de nerede satıldığını soruyor. Ne olur biraz mantıklı yazın şu cevabı.

Son kez yazıyorum. Daha çıkmadı bu A12 APU işlemciler, çıkmayan işlemcide doğal olarak satılmaz.

Amazon.com: HP Pavilion 510-p127c Desktop PC - AMD A12-9800 3.8GHz 16GB 1TB DVDRW Windows 10 Home (Certified Refurbished): Computers & Accessories
Bu bilgisayarlara zaten işlemci olarak ta çıkmayan bir işlemci koyuyorlar değil mi? İnternete A12 9800 Benchmark yazıp tonlarca veriye ulaşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda da adam fabrikadan çaldığı işlemciyi gösteriyor zaten çok haklısınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı