S Link Ses Kartı Bir Anda Ses Kesilme Sorunu

recepnihat

Hectopat
BilgisayarKurdu arkadaşımız bana ses nasıl kesiliyor, cızırtılıyor mu video çekebilirmisin yazmış. Ben de videoyu çektim. Recep Baltaş da bana Windows 8'e geç düzelir demişti bakın hala kesiliyor. Hiçbir şey düzelmedi. Bakın işte böyle kesiliyor. Bir anda gidiyor. Resetlendikten sonra geliyor.

https://www.facebook.com/video/video.php?v=337639083002667

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir daha teker teker söyler misin ? Ayrıntılarına kadar. Kusura bakmayın orada ne dediğinizi anlamadım. Dediğiniz gibi BIOS pilini çıkardım. Ses kartını çıkardım. Sonra format attım. Sonra driverları kurdu hala aynıydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün artık çok geç oldu.
Yarın öğleden sonra teker teker anlatacağım.
Sen şimdiden tüm sürücü CD'lerini ve programlarını hazırla.
Gerekirse team-viever'den hallederiz.

5 dk girsen twden zaten 5 dknı almaz.

- - - Güncellendi - - -

5200incih1809575.jpg

Böyle Gösteriyor Ama Ses Gelmiyor.

Beyefendi, bilgisayarınızın video oynatabilmesi bile bir mucize. Sürekli yeni hesap açıp durmayı da bırakın artık! Sisteminizci yenileyin ve bir daha S-Link gibi ne idüğü belirsiz, en son sürücüsü 2001'de çıkmış ses kartlarına para vermeyin. Anakartınızı üreten firma bile iflas etmiş.

Beyefendi, bilgisayarınızın video oynatabilmesi bile bir mucize. Sürekli yeni hesap açıp durmayı da bırakın artık! Sisteminizci yenileyin ve bir daha S-Link gibi ne idüğü belirsiz, en son sürücüsü 2001'de çıkmış ses kartlarına para vermeyin. Anakartınızı üreten firma bile iflas etmiş.
Siz konunun en önemli yerinde banladığınız icin ben hesap acıyoruım.konunun en önemli yerine banlarsanız bende böyle yaparım.

- - - Güncellendi - - -

Bugün artık çok geç oldu.
Yarın öğleden sonra teker teker anlatacağım.
Sen şimdiden tüm sürücü CD'lerini ve programlarını hazırla.
Gerekirse team-viever'den hallederiz.
teamwiewer Destegi Vericektiniz?

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı