S Sport+ kalitesizliği

Edward Meechum

Hectopat
Ssport+ üyesiyim ve ssport ekteki görselin 1080p olduğunu iddia ediyor. Bu arada canlı yayınları telefonda izlerken sıkıntı olmuyor ama bilgisayarda izlerken sürekli donuyor aynı sıkıntı Twitch'de de geçerli. (Ethernet kullanıyorum bilgisayarda)

Dosya Ekleri

• image_2021-03-14_201743.png
    image_2021-03-14_201743.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 423
Ssport+ üyesiyim ve ssport ekteki görselin 1080p olduğunu iddia ediyor. Bu arada canlı yayınları telefonda izlerken sıkıntı olmuyor ama bilgisayarda izlerken sürekli donuyor aynı sıkıntı Twitch'de de geçerli. (Ethernet kullanıyorum bilgisayarda)

Görüntüyu hem ekran görüntüsü hem de siteye yüklemekten dolayı bir tık kalite düşmesini varsayarsak görüntü 1080p olabilir. Diğer donma sorunu internetinizle ilgili büyük ihtimal, kaç Mbps alıyorsunuz.

Ben de s Sport izliyorum fakat D Smart GO üzerinden aynı maçı izliyordum şimdi devre arasında bende hiçbir sıkıntı yok. Sadece ilk başlarda takılmalar oldu kanaldan dolayı o kadar.

Görüntüyu hem ekran görüntüsü hem de siteye yüklemekten dolayı bir tık kalite düşmesini varsayarsak görüntü 1080p olabilir. Diğer donma sorunu internetinizle ilgili büyük ihtimal, kaç Mbps alıyorsunuz.
3 ping 50 downlaod 8 uploadım var ve sizin gördüğünüz görüntü ve benim yayında gördüğüm görüntü arasında bir fark yok

3 ping 50 downlaod 8 uploadım var ve sizin gördüğünüz görüntü ve benim yayında gördüğüm görüntü arasında bir fark yok.

Hmm o zaman bilmiyorum donma sorunu büyük ihtimal s Sport'dan kaynaklı değil hocam Twitch de de oluyorsa ama görüntü böyleyse 720p falan bu görüntü.

Hocam çözebildiniz mi? Aynı sorunun birebir sahibiyim ve olmuyor düzeltemiyorum. Sadece Twitch ve Ssport Plus donuyor ama telefodna sıkıntı yok.

Telefonda görüntü bozukluğu olmaz, zaten ekran çözünürlüğü TV ya da monitör gibi değildir. Eğer bağlantınız düşük ise bu donmalar elbette olacaktır. Bunun için Fast.com sitesinden test yapabilirsiniz.

S-Sport'un kendi TV uygulamasını kullanıyorum ve çözünürlük gerçekten çok iyi, (Suudi Arabistan Grand Prix'i hariç diğer tüm yayımlar oldukça iyiydi). Laptopta ise durum yine aynı, Wi-Fi ya da Ethernet bağlantısı pek bir değişkenlik sunmuyor, eğer arada menzil uzatıcı bir cihaz yok ise..

Yeni konular

Geri
Yukarı