S Sport Plus'ı TV'ye aktarmak

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler. Şu anda s Sport Plus sahibiyim. Formula 1 takip eden varsa yakında yeni sezon başlıyor. Regal marka bir televizyon var tam markasını bilmiyorum eğer bulursam kağıtlarını yazarım fakat çok yeni nesil bir televizyon değil ama eskide değil. S Sport Plus'ı herhangi bir yolla TV'ye bağlama olayı mevcut mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler. Şu anda s Sport Plus sahibiyim. Formula 1 takip eden varsa yakında yeni sezon başlıyor. Regal marka bir televizyon var tam markasını bilmiyorum eğer bulursam kağıtlarını yazarım fakat çok yeni nesil bir televizyon değil ama eskide değil. S Sport Plus'ı herhangi bir yolla TV'ye bağlama olayı mevcut mu?
Smart tv mi?

Televizyonun özellikleri için bir link bırakıyorum, anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. HDMI konusunda da aydınlatırsanız aynı şekilde güzel olur. Şöyle bir sorun var fakat evin modemi benim odamda salon sa diğer tarafta, salona geçtiğimde telefon ile bağlandığımda tek diş çekiyo yani net problem olabilir. @vettel05 hocam olsa bile o fiyat biraz tuzlu, şuanda alamam.

Televizyon linki: Regal 32R4011H 32" Uydu Alıcılı Hd Led Tv - incehesap.com
@Göktuğ Özdemir smart TV yok sanırım.

@Sciuga Hocam maddi olarak sizleri zorlayıp zorlamayacağını bilemiyorum fakat aşağıda bulunan kablo ile memnun kalanlar oldukça fazla.

Bu videolar da konunun bonusu olsun. 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı