S10+ Dosya Yöneticisi'nde Android Klasörü Boş Gözüküyor

Hecker

Hectopat
Merhabalar, öncelikle telefon modelim S10+. Samsung'un kendi dosya yöneticisine girip SD kart veya dahili depolama içerisindeki "Android" isimli klasörün içindeki hiçbir dosyayı göremiyorum. İçinde sadece "data, media, obb" isimli klasörler var ve bunların içi bomboş. Halbuki sadece data klasörünün boyutu 5 GB civarı. SD kartı başka telefona taktığımda hiçbir sorun yok, bütün dosyaları görebiliyorum. Bu 3 klasörün içine bir şey de taşıyamıyorum. Sanki telefon Android klasörünü engelliyormuş gibi davranıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlarda "Gizli dosyaları göster" gibi bir şey olması gerek sanırım, görünmeme sorununu bu şekilde halledebilirsin diye umuyorum. SD' karta bir şey atamama vb. şeyler için yetki gerekiyordu bildiğim kadarıyla. Yanlışım olabilir emin değilim bu konuda.

Ayarlarda "Gizli dosyaları göster" gibi bir şey olması gerek sanırım, görünmeme sorununu bu şekilde halledebilirsin diye umuyorum. SD' karta bir şey atamama vb. şeyler için yetki gerekiyordu bildiğim kadarıyla. Yanlışım olabilir emin değilim bu konuda.
"Gizli dosyaları göster" bunu da denedim ama olmadı. Sd kartın herhangi bir yerine dosya atabiliyorum ama dediğim gibi sadece Android klasörüne bir şey atamıyorum , içindekileri göremiyorum.

Telefona root atıp root file Manager kullanman lazım veya TWRP Custom Recovery indirip onun dosya yöneticisini kullan :)

işine yararsa çözüm olarak işaretlersen sevinirim 🌻

Yeni konular

Geri
Yukarı