S2 Son Silah geri mi dönüyor?

Zombi Rock sevdigim bir oyundu eskiden oynardim. S2 nin de yeri bende ayridir, ilk espor turnuvami GameX de kazanmistim, S2 de kazaninda bir hoparlor vermislerdi :D Gelirse kesin bir girer oynarim :)

Bence de gelebilir ama 1 sene sonra anca oyle hemen olmaz. En iyi ihtimal ile 6 ay o bile zor cok ciddi bir emek lazim. Eger sunuculari acarlarsa direk de indirilebilir aslinda ama iste iyimser olursak.

Bir araştırma yaptım ve şunu fark ettim: Oyunun tekrar çıkması maalesef imkansız gibi. Yani oyunun yapımcı dağıtımı şirketin elinden çıkması imkansız gibi. Bazıları PvP server kurabilir ama bunun için server dosyaları gerekiyor ve oyunun ortalıkta server dosyaları yok. Ya birisi server emülatörü yazacak ya da yapımcı şirket tarafından tekrar çıkarılmasını bekleyeceğiz.

Bir araştırma yaptım ve şunu fark ettim: Oyunun tekrar çıkması maalesef imkansız gibi. Yani oyunun yapımcı dağıtımı şirketin elinden çıkması imkansız gibi. Bazıları PvP server kurabilir ama bunun için server dosyaları gerekiyor ve oyunun ortalıkta server dosyaları yok. Ya birisi server emülatörü yazacak ya da yapımcı şirket tarafından tekrar çıkarılmasını bekleyeceğiz.
şey muhabbeti dönüyor hocam şimdi steamdaki neosonyx şirketi rakionla wolfteam classici getirdiya bi ihtimal s2 de gelebilirmi konuları şuanda tartışılıyor

Geri
Yukarı